12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Tatiana Škultétyová

ARCHEUS reality Nitra
Tel.: +421 905 859 060
Email: skultetyova@archeus.sk
2 ročné skúsenosti
60 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


  Kúpa, alebo predaj nehnuteľností je často najväčšou transakciou, ktorú ľudia počas svojho života urobia. 

  Často krát sa klienti domnievajú, že ak ich ponuka bude "visieť" vo všetkých realitných kanceláriách, že sa rýchlejšie predá. Efekt je často  krát presne opačný. Alebo, že to zvládnu sami. Nakoniec zistia, že ich to stojí veľa času, námahy a stresov.   

  Prácu v realitách vnímam viac ako hobby. Nepozerám sa na hodiny, kedy sa mi skončí pracovný čas, reagujem okamžite na každý telefonát a je mi jedno, či to je v pracovný deň, alebo cez víkend. Často krát musím zvládať výzvy ohľadne pomoci a riešenia problémov klientov, ktoré sú veľa krát vysoko emociálne. Vytrvalosť, odhodlanie a schopnosť prekonávať prekážky, je mojou doménou. Pristupujem ku každému klientovi so cťou, čestne, maximálne s profesionálnym a ľudským prístupom. Mám dobrý pocit, ak sa mojou prácou zrealizuje obchod, s ktorým sú spokojné obe zmluvné strany.

  Pre svojho klienta som poradcom, odborníkom na nehnuteľnosti, obchodným partnerom často krát aj psychológom a niekedy však aj priateľom na celý život.
 

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

 

Dobrý deň.Touto cestou chcem vyjadriť veľké poďakovanie Realitnej kancelárie Archeus pánovi Ing.Roman Sedláček aj realitnej maklérke Tatiana Škultétyová za rýchle sprostredkovanie môjho bytu. Realitná Kancelaria je veľmi seriózna a spoľahlivá.Pani realitnej maklérke Tatiana Škultétyová ❤️ešte ráz veľmi pekne ďakujem za veľmi milý, rýchly a ochotný prístup pri vybavovaní ❤️.Velké Ďakujem .

A.P

S obhliadku bytu sme boli spokojní, pani maklérka je veľmi milá, vedela zodpovedať všetky naše otázky.

 

Ďakujeme M.J.

Bol som spokojný s prístupom maklérky.Môžem len odporučiť všetkým. Pani Škultétyová je moc príjemná a ústretová.

S.K.

Ďakujem pani Škultétyovej za veľmi rýchli a  profesionálny prístup.Mali sme na obhliadku len určitý čas a ona urobila všetko pre to, aby sme stihli čo sme potrebovali.S takýmto prístupom sa človek stretne tretne málo kedy,

G.Š

S pani Škultétyovou sme počas obhliadky boli maximálne spokojní. Previedla nás celou nehnuteľnosťou, ku každej miestnosti nám vedela podať informácie (čo a akým spôsobom boli robené úpravy). Zároveň nám vysvetlila za akých podmienok sa nehnuteľnosť predáva čo sa týka majetkových vzťahov. Na každú z otázok nám vedela v rýchlosti odpovedať. 

P.S

Dobrý den. Veľmi pekne ďakujem pani Škultétyovej za profesionálny prístup a rady pri predaji môjho bytu.Je to veľmi príjemná pani, vie pi všetkom poradiť, o všetko sa postarať.S radosťou ju odporučím mojim známim, veľmi pekne ďakujem za pomoc.

O.Š

Ďakujem veľmi pekne pani Tatiane Škultétyovej za profesionálny a pritom ľudský prístup. Som nad mieru spokojný so službami a predovšetkým prístupom. Kiež by to tak fungovalo aj pri inom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

J.B


 

Veľmi slušné a dobré, profesionálne vystupovanie maklérky pani Škultétyovej. Dostatočný výklad k nehnuteľnostiam a odpovede na všetky dodatočné dotazy. Ďakujem za spoluprácu. Karol

Z obhiadkou sme boli spokojný, maklérka nám odpovedala na všetko čo sme chceli vedieť. telefón zdvíhla a pekne nám všetko vysvetlila. Hunková.

S obhliadkou som bola veľmi spokojná najmä vďaka ochote prísť' aj cez víkend, všetky informácie mi boli poskytnuté a všetky otázky zodpovedané :) P.S.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.