12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mária Velgosová

Bardejov
Tel.: 0918 738 958
Email: velgosova@archeus.sk
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Po rokoch pôsobenia v zahraničí som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách, ktoré ma vždy veľmi priťahovali.

Kúpa mojej prvej nehnuteľnosti vo mne utvrdila pocit, že to je naozaj tá pravá oblasť, ktorej by som sa chcela v živote pracovne naplno venovať.

Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem, ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom. Ako si nájsť ten pravý domov.

Zo života makléra

Referencie

ARCHEUS ste 1ka ! TOP na našom slovenskom trhu ! Chcem sa Vám poďakovať, obzvlášť realitnej maklérke Márií Velgosovej, ktorá nás sprevádzala celým procesom! Pani Velgosová máte cit pre detail, viete skvele poradiť, usmerniť a všetko pre nás klientov od A po Z vybaviť a to s úsmevom na tvári. Takýchto pracovníkov má rád tento svet. Veľká vďaka za komplet profi servis ! V Bardejove ste jednoznačne najlepší.

M.Dz.

Služby realitnej kancelárie Archeus  Bardejov sme využili v krátkom čase druhýkrát. Ďakujeme realitnej maklérke Márii  Velgosovej za férové jednanie, profesionálny prístup a ochotu urýchlene riešiť situáciu M.B.

Veľmi veľká spokojnosť na našej strane s komunikáciou, ústretovosťou a férovosťou. Komplet servis od začiatku do konca. Srdečná vďaka celému Archeusu a konkrétne p. Velgosovej. D.D.

Som veľmi rada, ze som si vybrala práve Archeus. Flexibilný, ústretový a dôsledný prístup realitnej maklérky p. Velgosovej ma len ubezpečil v tom, že som sa rozhodla správne. Spoluprácu s touto realitkou vrelo odporúčam M.I.

Myslím, že netradične zrealizovaný predaj. V podstate od prejavenia záujmu kupujúceho a schválenia hypotéky všetko zo strany realitky prebehlo hladko, bez akýchkoľvek komplikácií. Radosť predávať.

M.R.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.