12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mária Velgosová

ARCHEUS reality Bardejov
Tel.: +421 918 738 958
Email: velgosova@archeus.sk
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Po rokoch pôsobenia v zahraničí som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách, ktoré ma vždy veľmi priťahovali.

Veď TAJOMSTVOM ŠŤASTIA je nezištná pomoc druhým.

A ja viem, že mojím poslaním na tomto svete je pomáhať ľuďom a robím to s nadšením a láskou. Práca realitného makléra je pre mňa výnimočná tým, že je to môj koníček...moja vášeň...neskutočne ma to baví a napĺňa.

Pre niekoho môže byť predaj nehnuteľnosti možno starosť, no pre mňa je to radosť sprevádzať ľudí až do úspešného konca.

Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem, ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom. Ako si nájsť ten pravý domov.

 

 

Zo života makléra

Referencie

ĎAKUJEME pekne za celý priebeh pri kúpe bytu. V podstate ani nevieme ako a už sme majiteľmi. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

M.Z.

Vyslovujeme srdečné POĎAKOVANIE maklérke p. Velgosovej, za úspešný predaj 3 izbového bytu v Bj. Takto si predstavujeme odborníčku súčastnosti. Je flexibilná, komunikatívna, energická a milá. Prajeme jej ešte veľa spokojných klientov. Určite odporúčame jej služby.

- C.L. -

Chceli by sme vyjadriť srdečnú VĎAKU realitnej maklérke Márii Velgosovej za bezproblémový priebeh kúpy nehnuteľnosti. Ochota, ústretovosť, profesionalita, časová flexibilita, perfektný ľudský prístup, NADŠTANDARDNÁ PRIPRAVENOSŤ v každej situácií nás sprevádzali počas celého kúpno-predajného procesu. Spoluprácu vrelo odporúčame. Ďakujeme Vám veľmi pekne.

- M.M.-

Ľudská, ústretová, časovo flexibilná a vysoko profesionálna - taká je práca pani Márie Velgosovej. S celým procesom predaja nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní. Služby realitnej kancelárie budem aj ďalej odporúčať svojim známym. Za všetku odvedenú prácu pani Velgosovej veľmi pekne ĎAKUJEME.

S.J.

Pani Velgosová, ďakujem, že ste sa mi vtedy ozvali a zareagovali na náš inzerát. Neviem si ani predstaviť, že všetko by sme riešili sami, takže z pracovnej stránky veľká spokojnosť. Ste TOP ! Prajem Vám veľa veľa úspechov do pracovného a ešte viac do osobného života. Za všetko, čo ste urobili, Vám veľmi pekne ďakujem. Fakt ste si to odmakali. 

                     Janka S.

Odborníčka dnešnej doby. Flexibilná, rýchla, príjemná. Odporúčame každému, kto potrebuje podobné služby

L.V.

Veľmi milý a ústretový prístup pani maklérky Márie Velgosovej. Bola veľmi nápomocná počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti, vždy bola ochotná pomôcť, poradiť a vybaviť čo bolo treba. Maximálna spokojnosť s jej službami aj službami realitnej kancelárie.    Ďakujeme

                                             M.K.

Ako obhliadajúca daného bytu som bola veľmi spokojná s p. Velgosovou, ktorá bola veľmi  ochotná a ústretová. Určite by som ju odporučila aj známym.

Ďakujem    I.Ž.                                              

Absolútna spokojnosť.

S. B.

Odporúčame každému. Pani Marienka Velgosová je veľmi milá, ochotná, šikovná, proste profesionálka dneška.

V. L.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.