12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mária Velgosová

ARCHEUS reality Bardejov
Tel.: +421 918 738 958
Email: velgosova@archeus.sk
39 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Po rokoch pôsobenia v zahraničí som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách, ktoré ma vždy veľmi priťahovali.

Veď TAJOMSTVOM ŠŤASTIA je nezištná pomoc druhým.

A ja viem, že mojím poslaním na tomto svete je pomáhať ľuďom a robím to s nadšením a láskou. Práca realitného makléra je pre mňa výnimočná tým, že je to môj koníček...moja vášeň...neskutočne ma to baví a napĺňa.

Svojej práci venujem celé svoje srdce a úsilie. V prvom rade mi záleží na maximálnej kvalite vedúcej k plnej spokojnosti klientov, ktorí sa ku mne radi vracajú.

Pre niekoho môže byť predaj nehnuteľnosti možno starosť, no pre mňa je to radosť sprevádzať ľudí až do úspešného konca.

Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem, ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom. Ako si nájsť ten pravý domov.

 

 

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Vynikajúci prístup. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

" A. Dž. "

Ďakujem Vám pani Velgosová za ústretovosť, pochopenie a obchotu pri kúpe bytu. Prajem Vám veľa šťastia, zdravia a úprimnú lásku. Nech sa Vám v živote darí.

" Katarína. S "

Prístup realitnej maklérky Márií Velgosovej je veľmi profesionálny a ochota poradiť aj mimo pracovnej doby ma milo prekvapila. Bol som spokojný.

" S.M. "

S prácou realitnej maklérky som bola veľmi spokojná.

ĎAKUJEM

" G. G. "

Touto cestou vyjadrujeme VEĽKÉ ĎAKUJEM pani Márii Velgosovej za jej profesionálny prístup pri kúpe bytu. Za jej ochotu, ľudskosť, precíznosť a jej zmysel pre detaily. Pani Mária Velgosová je veľmi milá, spoľahlivá a zodpovedná osoba. Vďaka jej práci sme nemali žiadne starosti a všetko vybavila za nás. Celý priebeh kúpy prebehol od samotného začiatku až po koniec veľmi hladko a rýchlo. Dokonca nám pomohla aj pri zariaďovaní bytu. Môžme ju len vrelo odporúčať. Prajeme jej všetko dobre a veľa spokojných klientov. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME.

S pozdravom D. F.

Hlasová referencia

Veľká poklona a VĎAKA pani Márií Velgosovej za jej profesionálny a ľudský prístup. Svoju prácu robí s veľkou ochotou a láskou. Vždy zodpovedne vypracované všetky podklady na kúpu nehnuteľnosti a je ochotná zodpovedať na otázky aj mimo pracovnej doby. Ďakujem jej za seriózne a rýchle jednanie, ktoré sa dnes už tak často nevidí. Bolo mi OBROVSKOU cťou spoznať pani Velgosovú nie len ako profesionálku vo svojej práci, ale aj ako človeka s veľkým srdcom na pravom mieste. Jednoznačne odporúčam túto realitnú kanceláriu či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM p. Márií Velgosovej za jej prístup a všetko dotiahnuté do šťastného konca.

S pozdravom " I. Martičeková "

Som úplne spokojný aj vzhľadom na zložitosť celého procecu. ĎAKUJEM

"Peter P. "

Ďakujem p. Velgosovej za veľmi rýchle konanie pri vyhľadaní záujemcov o kúpu môjho bytu., za vysoko profesionálny a zároveň milý prístup. Páčil sa mi jej zmysel pre detail - od prvej ukážky bytu až po jeho odovzdanie. Pani Velgosová ma priebežne informovala o stave procesu predaja, presne dodržiavala dohodnuté termíny, bola vždy k dispozícií a ochotná odpovedať na moje otázky. Ešte raz ĎAKUJEM.

" N. H. "

Spolupráca s realitnou maklérkou pani Velgosovou bola na nadštandardnej úrovni. Oceňujem nielen profesionálne zručnosti, vďaka ktorým celý proces kúpy prebehol bez akýchkoľvek problémov, ale aj ochotu, ústretovosť a ľudský prístup. ĎAKUJEM a želám veľa dobrých pocitov z práce.

" S.B "

 

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.