12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-apartman.png

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

realitne-kancelarie-na-slovensku.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Tomáš Kruták

Pobočka Košice
Tel.: 0911 711 017, 0918 660 606
Email: krutak@archeus.sk
16 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Základom každej práce je,aby Vás bavila, pretože ak Vás niečo nebaví, nemá zmysel sa tomu venovať. Ja mám to šťasie, že vo svojej práci realitného makléra som sa našiel. Práve preto sa snažím a je pre mna prioritné, aby všetci moji klienti boli som nou spokojní. 

sutaz-archeus.png

Referencie

Čo sa týka komunikácie a realizácie predaja bytu nemám žiadne výhrady a ani pripomienky. Prístup bol veľmi pozitívny a svedčí o odbornosti pána Krutáka

Ďakujem, za Vaše služby, bola som s Vašimi službami  spokojná a v budúcnosti sa na Vás určite veľmi rada obrátim možno už v blízkej budúcnosti.

Chceme sa poďakovať za kvalifikovaný, ústretový a veľmi ochotný prístup makléra pána Krutáka pri celej realizácii predaja našej nehnuteľnosti. 
Je to maklér, ktorého veľmi radi doporučíme aj naším známym.

Ďakujeme p. Krutákovi za profesionálny prístup, ochotu a spoluprácu, ktorú vynaložil pri predaji našej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame!

Komunikáciu s p.Krutákom môžem pochváliť. Vždy keď niečo neočakávané vyskočilo, obratom sa mi snažil zistiť potrebné informácie. 
Keďže išlo o dosť komplikovaný "obchod", vyskočili občas nečakané situácie, ale som rada, že na moje pripomienky ako p. Kruták, tak aj samotná RK resp. p.Sivák reagovali ľudsky a nápomocne nám ako zákazníkom.
Na pár drobností som celkovo bola spokojná.

Bola som veľmi spokojná. Pán Kruták bol maximálne ochotný, ústretový, milý, profesionálny. Celý obchod prebehol bez akýchkoľvek problémov a komplikácii na vysokej úrovni. V prípade, že by som uvažovala v budúcnosti o kúpe alebo predajni nehnuteľnosti, určite by som ho opäť kontaktovala. 
Ďakujem pekne, veľa úspechov prajem.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii ARCHEUS, ktorej služby sme využili pri predaji našej nehnuteľnosti a hlavne Vášmu maklérovi p. Tomášovi Krutákovi za jeho prístup, ktorý v záležitostiach, spojených s predajom konal skutočne rýchlo a profesionálne, s čím sme boli naozaj veľmi spokojní. Ak by sme ešte raz mali spolupracovať s realitnou kanceláriou, tak by to bola určite ARCHEUS, čo by sme odporúčali aj iným klientom, ktorí by pri výbere RK nemuseli pochybovať o jej profesionalite a očakávajú  ústretové a rýchle jednanie.

S prácou a aj celkovým procesom som bola veľmi spokojná. Realitný maklér bol veľmi ochotný, ľudský, promptne reagoval, bol znalý veci, vedel mi zároveň aj poradiť. Ozval sa mi aj po dlhšej dobe, nezabudol na moje požiadavky pri kúpe nehnuteľnosti a ním na poukázanú nehnuteľnosť, som ju aj zakúpila. Všetci pracovníci na pobočke boli veľmi ústretoví. Ďakujem.

P. Krutáka ako realitného makléra môžem len odporúčať. Vysoko profesionálny prístup, ochota a ústretovosť a v neposlednom rade úspešný predaj ťažko predateľnej nehnuteľnosti.
Chcem vyjadriť spokojnosť s aktivitou p. Krutáka pri predaji nášho bytu. Aj keď sa cena napokon znížila, našiel záujemcu o byt. Tiež by som ho chcel pochváliť za promptnú ponuku bytu, vo chvíli, keď sa nepodarilo realizovať kúpu nami vyhliadnutého bytu. Táto ponuka nás zaujala a nakoniec sa skončila kúpou bytu. - Chcem povedať, že som bol spokojný s prístupom personálu pobočky v Košiciach. Bolo očividné, že ich prvoradým záujmom je splnenie predstáv zákazníka. A až potom samotný úžitok firmy. Bol som prekvapený úprimným a pohotovým riešením problémov, ktoré vznikali pri samotnej transakcii a môžem povedať, že som bol maximálne spokojný. - Výsledný efekt celého kontaktu s fy. ARCHEUS Košice vo mne zanechal príjemný pocit. - Ďakujem.
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.