12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Tomáš Kruták

ARCHEUS reality Košice
Tel.: +421 911 711 017, +421 918 660 606
Email: krutak@archeus.sk
7 ročné skúsenosti
18 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Základom každej práce je,aby Vás bavila, pretože ak Vás niečo nebaví, nemá zmysel sa tomu venovať. Ja mám to šťasie, že vo svojej práci realitného makléra som sa našiel. Práve preto sa snažím a je pre mna prioritné, aby všetci moji klienti boli som nou spokojní.

Referencie

Mohla by som  povedať, že koniec je dobrý, všetko je dobré a vzájomne sme sa dopracovali k výsledku, ktorý je vyhovujúci a náležite odpovedá záujmom a právam a tým i povinnostiam oboch zmluvných strán.

Z toho vyplýva, že k takému výsledku bolo možné dojsť z dôvodov, že celý tým Vašej Realitnej kancelárie je na dobrej odbornej úrovni, tiež ma dobré organizačné schopnosti, aktívne komunikuje so stranami,  maximálne vychádza v ústrety obom stranám ako kupujúcemu, tak predávajúcemu,

Som rada, že i vzniklú zložitú situáciu ste osobitným prístupom, zvládli.

Ďakujem, za veľmi dobrú spoluprácu s Vami i to, že som Vás mohla poznať osobne. Určite sa na Vás obrátim v prípade novej veci, tiež Vás doporučím a prajem do budúcna len spokojných klientov.

Bola som veľmi spokojná, profesionálny prístup a bezproblémové konanie. Veľmi odporúčam!

Čo sa týka komunikácie a realizácie predaja bytu nemám žiadne výhrady a ani pripomienky. Prístup bol veľmi pozitívny a svedčí o odbornosti pána Krutáka

Ďakujem, za Vaše služby, bola som s Vašimi službami  spokojná a v budúcnosti sa na Vás určite veľmi rada obrátim možno už v blízkej budúcnosti.

Chceme sa poďakovať za kvalifikovaný, ústretový a veľmi ochotný prístup makléra pána Krutáka pri celej realizácii predaja našej nehnuteľnosti. 
Je to maklér, ktorého veľmi radi doporučíme aj naším známym.

Ďakujeme p. Krutákovi za profesionálny prístup, ochotu a spoluprácu, ktorú vynaložil pri predaji našej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame!

Komunikáciu s p.Krutákom môžem pochváliť. Vždy keď niečo neočakávané vyskočilo, obratom sa mi snažil zistiť potrebné informácie. 
Keďže išlo o dosť komplikovaný "obchod", vyskočili občas nečakané situácie, ale som rada, že na moje pripomienky ako p. Kruták, tak aj samotná RK resp. p.Sivák reagovali ľudsky a nápomocne nám ako zákazníkom.
Na pár drobností som celkovo bola spokojná.

Bola som veľmi spokojná. Pán Kruták bol maximálne ochotný, ústretový, milý, profesionálny. Celý obchod prebehol bez akýchkoľvek problémov a komplikácii na vysokej úrovni. V prípade, že by som uvažovala v budúcnosti o kúpe alebo predajni nehnuteľnosti, určite by som ho opäť kontaktovala. 
Ďakujem pekne, veľa úspechov prajem.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii ARCHEUS, ktorej služby sme využili pri predaji našej nehnuteľnosti a hlavne Vášmu maklérovi p. Tomášovi Krutákovi za jeho prístup, ktorý v záležitostiach, spojených s predajom konal skutočne rýchlo a profesionálne, s čím sme boli naozaj veľmi spokojní. Ak by sme ešte raz mali spolupracovať s realitnou kanceláriou, tak by to bola určite ARCHEUS, čo by sme odporúčali aj iným klientom, ktorí by pri výbere RK nemuseli pochybovať o jej profesionalite a očakávajú  ústretové a rýchle jednanie.

S prácou a aj celkovým procesom som bola veľmi spokojná. Realitný maklér bol veľmi ochotný, ľudský, promptne reagoval, bol znalý veci, vedel mi zároveň aj poradiť. Ozval sa mi aj po dlhšej dobe, nezabudol na moje požiadavky pri kúpe nehnuteľnosti a ním na poukázanú nehnuteľnosť, som ju aj zakúpila. Všetci pracovníci na pobočke boli veľmi ústretoví. Ďakujem.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.