12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Lenka Zavadiaková

Pobočka Trebišov
Tel.: 0944 309 102
Email: zavadiakova@archeus.sk
10 ročné skúsenosti
38 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

 

Zo života makléra

Referencie

Najlepšia maklerka s akou som spolupracoval. Naozaj

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Zavadiakovej za skvelý prístup a rýchle vybavenie všetkých veci okolo kúpy. Vrelo odporúčam realitnú kanceláriu Archeus.
Spokojnosť a veľká vďaka!

So spolupracou pani Zavadiakovej som bola nadmieru spokojna. Promptne, rychle vyvavenie, velni ludsky a mily pristup k zakaznikovi. Urcite by som ju oslovila aj v buducnosti.Dakujem.

Dobrý deň, 
chcem sa srdečne poďakovať pani Zavadiakovej za profesionálny prístup a pomoc mne a mojim príbuzným s predajom domu. S pani Zavadiakovou je skvelá komunikácia, počas procesu predaja nehnuteľnosti bola s nami stále v kontakte a informovala nás o všetkých postupoch. Ďakujeme ešte raz, ak zvažujete kúpu/predaj nehnuteľnosti vrelo odporúčam realitnú kanceláriu ARCHEUS.

 

Maximálna spokojnosť so službami počas celej doby, pri všetkých stretnutiach, akciách. P. Zavadiakova vedela odpovedať na všetke otázky, vždy vyšla v ústrety. Budem len odporúčať!

Dobrý deň,
Chceme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za vysokú profesionalitu, odbornosť, ochotu a srdečnosť, ktorá bola pri predaji nášho domu preukázaná. 

So srdečným pozdravom 
Mikuláš a Mária L. s dcérou Zuzanou

Ďakujem za perfektný priebeh predaja domu, vďaka vám to bolo v pohode. Určite vás doporučím aj svojim klientom. Prajem vám krásny deň ;-) Marta T., Trebišov

Spolupráca na 1*    Určite odporúčam .

Oceňujem profesionálny prístup pani Zavadiakovej, pri procese prenájmu našej nehnuteľnosti. Všetko nám vysvetlila zrozumiteľne a taktiež zodpovedala naše otázky. 
V prípade záujmu z nášho okolia ju určite odporučíme ako realitného makléra.
e.k.

Vyjadrujem poďakovanie p. Zavadiakovej za jej vysoko profesionálny a hlavne ľudský prístup, ochotu a trpezlivosť pri predaji mojej nehnuteľnosti. Veľmi si vážim jej ústretovosť a 100%-nú spoľahlivosť od momentu uverejnenia ponuky na predaj, až po jeho úspešnú realizáciu.
Viliam Š.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.