12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Lenka Zavadiaková

ARCHEUS reality Trebišov
Tel.: +421 944 309 102
Email: zavadiakova@archeus.sk
11 ročné skúsenosti
51 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

 

Najlepší maklér

Referencie

Chcem sa poďakovať Mgr. Lenke Zavadiakovej za rýchle a profesionálne jednanie pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi oceňujeme, ako profesionálne ma previedla cez celý proces predaja, výbornú komunikáciou od vyhľadania predávajúceho, cez obhliadku až po všetky právne, finančné a úradné náležitosti. Skutočne kompletné služby "na kľúč", všetko zariadené a pripravené k podpisu behom pár dní. Budem odporúčať rodine sa známym...

S RK Archeus, osobně s paní Zavadiakovou, byla  během jednání o koupi nemovitosti výborná, věcná komunikace, vše proběhlo hladce, přesně, s tolerancí, ochotou a vstřícností.

Musím vyzdvihnúť vysokú profesionalitu p.Mgr.Zavadiakovej.Maximálna spokojnosť.

Ochota, rýchlosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, dôslednosť,výborná realitná maklérka

Boli sme maximálne spokojný zo spoluprácou pri kúpe nehnuteľnosti. Celkovo sa jednalo o profesionálny a starostlivý prístup s pohotovou komunikáciou a starostlivosťou po každej stránke od začiatku až po uskutočnenie kúpi. Bez vnucovania a nahovárania na niečo čo nechceme. Boli sme pozerať viacero domov kým sme našli ten pravý na viac miestach a s viacerými realitnými maklérmi z rôznych realitných kancelárií no nikde nebol takýto super by som povedal až rodinný prístup. Kde nebol prvoradý biznis ale spokojnosť zákazníka. Mgr. Lenka Zavadiakovej skutočne zo srdca ďakujeme.

Chcem sa srdečne poďakovať p. Zavadiakovej za profesionálny a ľudsky prístup, ochotu a trpezlivosť pri predaji mojej nehnuteľnosti . Pani Zavadiakova je veľmi ochotná, milá a ústretová od momentu uverejnenia ponuky až po úspešnú realizáciu. Som maximálne spokojná , vrelo odporúčam aj ostatným .
G. Michalanska s rod.

Pani Zavadiakova je jedna úžasná milá žienka.Velmi nám pomohla s predajom bytu a nasledne pri kúpe domu.
Všetko vysvetlila vybavila,..
Veľká spokojnosť
Ďakujeme 

Chcela by som sa aj touto cestou poďakovať pani Lenke Zavadiakovej  za pomoc pri predaji bytu. Jej profesionalita, ústretovosť, promptné vybavovanie dokladov potrebných k predaju bytu nam ulahcilo predaj bytu. Je milé stretnúť v tejto dobe človeka, ako je pani Zavadiakova, ktorá je empatická, má príjemné vystupovanie a svojej práci rozumie. Ak chcete mať bezproblémový predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti, doporučujem pani Lenku Zavadiakovu nielen ako človeka, ale aj ako profesionálnu realitnú maklérku a poradkyňu. Ešte raz, veľká vďaka!

Dobrý deň
Ja som bol veľmi spokojný a odporúčam p. Zavadiakova je skvelá a Ďakujem za spoluprácu.

S predajom nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní. Pani Zavadiaková odviedla profesionálnu prácu a veľmi nám s predajom pomohla. Určite odporúčam služby pani maklérky.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.