12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

online-odhad-hodnoty2021.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Lenka Zavadiaková

ARCHEUS reality Trebišov
Tel.: +421 944 309 102
Email: zavadiakova@archeus.sk
12 ročné skúsenosti
57 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

 

Najlepší maklér

Referencie

Vysoko profesionálny a zároveň osobný prístup od prvého kontaktu až po odovzanie kľúčov od nehnuteľnosti. Oceňujeme otvorenosť, precíznosť, ochotu, pružnosť a proaktívne riešenie všetkých situácií aj v sťažených podmienkach pandémie. Boli sme maximálne spokojní, za čo srdečne ďakujeme. Služby pani maklérky Zavadiakovej môžme len a len odporučiť.

Pani Zavadiaková má profesionálny prístup, precíznosť a schopnosť dotiahnuť obchod k vašej spokojnosti.

Velka spokojnost, od obhliadky az po odovzdanie nehnutelnosti sme ani nevedeli ze nieco kupujeme... uplne super a ziadny stres ... vrelo odporucam

So všetkými službami a celkovým priebehom pri predaji nehnuteľnosti som bola maximálne spokojná a môžem Vás len odporúčať ďalším klientom.

Realitná maklérka p. Zavadiaková je profesionál v realitách od prvého kontaktu so zákazníkom až po uzatvorenie obchodu. Určite odporúčam a aj v budúcnosti využijem jej služby.

Profesionálny prístup p. maklérky Lenky Zavadiakovej ma uistil, že aj v budúcnosti sa pri riešení predaja nehnuteľností obrátim na ňu a spoločnosť Archeus, ďakujem.

Chcem sa poďakovať Mgr. Lenke Zavadiakovej za rýchle a profesionálne jednanie pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi oceňujeme, ako profesionálne ma previedla cez celý proces predaja, výbornú komunikáciou od vyhľadania predávajúceho, cez obhliadku až po všetky právne, finančné a úradné náležitosti. Skutočne kompletné služby "na kľúč", všetko zariadené a pripravené k podpisu behom pár dní. Budem odporúčať rodine sa známym...

S RK Archeus, osobně s paní Zavadiakovou, byla  během jednání o koupi nemovitosti výborná, věcná komunikace, vše proběhlo hladce, přesně, s tolerancí, ochotou a vstřícností.

Musím vyzdvihnúť vysokú profesionalitu p.Mgr.Zavadiakovej.Maximálna spokojnosť.

Ochota, rýchlosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, dôslednosť,výborná realitná maklérka

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.