12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Lenka Zavadiaková

Trebišov
Tel.: 0944 309 102
Email: zavadiakova@archeus.sk
11 ročné skúsenosti
48 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

 

Zo života makléra

Referencie

Boli sme maximálne spokojný zo spoluprácou pri kúpe nehnuteľnosti. Celkovo sa jednalo o profesionálny a starostlivý prístup s pohotovou komunikáciou a starostlivosťou po každej stránke od začiatku až po uskutočnenie kúpi. Bez vnucovania a nahovárania na niečo čo nechceme. Boli sme pozerať viacero domov kým sme našli ten pravý na viac miestach a s viacerými realitnými maklérmi z rôznych realitných kancelárií no nikde nebol takýto super by som povedal až rodinný prístup. Kde nebol prvoradý biznis ale spokojnosť zákazníka. Mgr. Lenka Zavadiakovej skutočne zo srdca ďakujeme.

Chcem sa srdečne poďakovať p. Zavadiakovej za profesionálny a ľudsky prístup, ochotu a trpezlivosť pri predaji mojej nehnuteľnosti . Pani Zavadiakova je veľmi ochotná, milá a ústretová od momentu uverejnenia ponuky až po úspešnú realizáciu. Som maximálne spokojná , vrelo odporúčam aj ostatným .
G. Michalanska s rod.

Pani Zavadiakova je jedna úžasná milá žienka.Velmi nám pomohla s predajom bytu a nasledne pri kúpe domu.
Všetko vysvetlila vybavila,..
Veľká spokojnosť
Ďakujeme 

Chcela by som sa aj touto cestou poďakovať pani Lenke Zavadiakovej  za pomoc pri predaji bytu. Jej profesionalita, ústretovosť, promptné vybavovanie dokladov potrebných k predaju bytu nam ulahcilo predaj bytu. Je milé stretnúť v tejto dobe človeka, ako je pani Zavadiakova, ktorá je empatická, má príjemné vystupovanie a svojej práci rozumie. Ak chcete mať bezproblémový predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti, doporučujem pani Lenku Zavadiakovu nielen ako človeka, ale aj ako profesionálnu realitnú maklérku a poradkyňu. Ešte raz, veľká vďaka!

Dobrý deň
Ja som bol veľmi spokojný a odporúčam p. Zavadiakova je skvelá a Ďakujem za spoluprácu.

S predajom nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní. Pani Zavadiaková odviedla profesionálnu prácu a veľmi nám s predajom pomohla. Určite odporúčam služby pani maklérky.

Veľká vďaka p. Zavadiakovej za rýchlu a zrozumiteľnú pomoc pri predaji nehnuteľností. Milá a príjemná, o všetkom ma priebežne informovala. Vrelo odporúčam každému. H.P.

Až nadmieru som bol spokojný s priebehom predaja. Proste perfektná práca . Ešte raz DIK! 

Ak mám hodnotiť vašu spoločnosť, dávam jej 100 bodov. Pani Zavadiaková ste milá, šikovná a sympatická  osoba na ktorú sa dá vo všetkom spoľahnúť. Ak by každá firma pracovala tak ako vy, podnikanie na SK by sa uberalo celkom iným smerom. Prajem vám veľa veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. 

Veľmi oceňujem profesionálny prístup a jednanie p.Zavadiakovej. Boli sme veľmi spokojný.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.