12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-apartman-hrebienok-2-kolo.png

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

realitne-kancelarie-na-slovensku.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Lenka Zavadiaková

Pobočka Trebišov
Tel.: 0944 309 102
Email: zavadiakova@archeus.sk
9 ročné skúsenosti
36 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

 

Zo života makléra

Referencie

So spolupracou pani Zavadiakovej som bola nadmieru spokojna. Promptne, rychle vyvavenie, velni ludsky a mily pristup k zakaznikovi. Urcite by som ju oslovila aj v buducnosti.Dakujem.

Dobrý deň, 
chcem sa srdečne poďakovať pani Zavadiakovej za profesionálny prístup a pomoc mne a mojim príbuzným s predajom domu. S pani Zavadiakovou je skvelá komunikácia, počas procesu predaja nehnuteľnosti bola s nami stále v kontakte a informovala nás o všetkých postupoch. Ďakujeme ešte raz, ak zvažujete kúpu/predaj nehnuteľnosti vrelo odporúčam realitnú kanceláriu ARCHEUS.

 

Maximálna spokojnosť so službami počas celej doby, pri všetkých stretnutiach, akciách. P. Zavadiakova vedela odpovedať na všetke otázky, vždy vyšla v ústrety. Budem len odporúčať!

Dobrý deň,
Chceme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za vysokú profesionalitu, odbornosť, ochotu a srdečnosť, ktorá bola pri predaji nášho domu preukázaná. 

So srdečným pozdravom 
Mikuláš a Mária L. s dcérou Zuzanou

Ďakujem za perfektný priebeh predaja domu, vďaka vám to bolo v pohode. Určite vás doporučím aj svojim klientom. Prajem vám krásny deň ;-) Marta T., Trebišov

Spolupráca na 1*    Určite odporúčam .

Oceňujem profesionálny prístup pani Zavadiakovej, pri procese prenájmu našej nehnuteľnosti. Všetko nám vysvetlila zrozumiteľne a taktiež zodpovedala naše otázky. 
V prípade záujmu z nášho okolia ju určite odporučíme ako realitného makléra.
e.k.

Vyjadrujem poďakovanie p. Zavadiakovej za jej vysoko profesionálny a hlavne ľudský prístup, ochotu a trpezlivosť pri predaji mojej nehnuteľnosti. Veľmi si vážim jej ústretovosť a 100%-nú spoľahlivosť od momentu uverejnenia ponuky na predaj, až po jeho úspešnú realizáciu.
Viliam Š.

Po negatívnych skúsenostiach s realitnými kanceláriami a ich maklérmi sme boli milo prekvapení. Stretli sme sa s profesionálnym a predovšetkým ľudským prístupom. Niekedy možno až nad rámec  svojich pracovných povinností, čo sa dnes už nevidí a čo hlboko oceňujeme. Bola to dlhá cesta a na nej pomerne dosť prekážok. No s pochopením, povzbudením, usmernením a pomocou realitnej maklérky sme to zvládli a spoločne dotiahli do úspešného konca. Jej práca neskončila predajom nehnuteľnosti, stále máme spätnú väzbu, kontakt  a možnosť  sa na ňu obrátiť. Dnes by sme nevolili inak a pri kúpe či predaji nehnuteľnosti sa určite obrátime na Vašu RK v Trebišove. Odporúčame aj ostatným. Touto cestou chceme vyzdvihnúť prácu realitnej maklérky, riaditeľky pobočky v Trebišove, Mgr. Lenky Zavadiakovej , pre ktorú to nie je len práca, ale aj poslanie. Navrhujeme prísl. profesijné ocenenie, ktoré si určite zaslúži. rod. Lešundákova, Trebišov

Som nadmieru spokojný s ústretovosťou a celkovým prístupom pani Zavadiakovej. Na moje veľké prekvapenie prebehla celá procedúra predaja bez najmenších komplikácií, na čom má opäť najväčšiu zásluhu pani Zavadiaková ale aj prístup predávajúcej. Ďakujem.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.