Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

Profil makléra

Mgr. Lenka Zavadiaková

Pobočka Trebišov
Tel.: 0944 309 102
Email: zavadiakova@archeus.sk


Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

Referencie

Som nadmieru spokojný s ústretovosťou a celkovým prístupom pani Zavadiakovej. Na moje veľké prekvapenie prebehla celá procedúra predaja bez najmenších komplikácií, na čom má opäť najväčšiu zásluhu pani Zavadiaková ale aj prístup predávajúcej. Ďakujem.

So službami realitnej maklérky pani Zavadiakovej som bola nad mieru spokojná. Profesionálny prístup, ústretovosť a ochota. Všetko na vysokej úrovni. Ďakujem.

Perfektný  a profesionálny prístup. Pani Lenka povýšila maklérstvo na najvyššiu úroveň. Marek O., Trebišov

Lenka vystupuje a pracuje velmi profesionalne. Od nasho prveho kontatku presli len 3 dni a za ten kratky cas dokazala spravit obhliadku nehnutenosti, prediskutovat nase poziadavky a pripravit inzerat. Viac spokojny byt nemozem. Dakujem Lenka.
Jozef P.

Profesionálny prístup p. Zavadiakovej, ochota, prehľad. Veľká spokojnosť, určite sa na ňu obrátim aj v budúcnosti.
Dakujem za pomoc pri predaji, bolo by skvelé keby všetci  realitaci pristupovali k svojej praci tak ako p. Zavadiakova.

Ďakujeme​ za profesionálny prístup . Doterajšiu spoluprácu hodnotím zatiaľ veľmi kladne. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a veríme, že bude aj ďalšie kroky budú úspešne. 

S prístupom pani Mgr. Lenky Zavadiakovej, keď som kupoval byt som bol nad mieru spokojný, preto aj predaj nehnuteľnosti som riešil cez  jej realitnú agentúru.
Dávam jej 1* za profesionálny aj ľudský prístup pri sprostredkovaní obchodu. Ing. Zdenko T.

Predaj nehnutelnosti bol zrealizovaný na profesionalnej urovni, vyjadrujem maximalnu spokojnost s maklérkou a  priebehom kupy a predaja.  V prípade realizovania podobnej kupy resp. predaja nehnutelnosti sa určite obrátim na Vašu spoločnost.

Velice spokojena po všech stránkách.Přeju krásné a šťastné Vánoce.Herinková

Spolupráca s realitnou kanceláriou bola na vysokej profesionálnej úrovni. Ľudský prístup realitnej maklérky, ktorá v prípadne nejasností odpovedala na akúkoľvek otázku a poskytla radu.Vrelo odporúčame práve túto realitku. Jaroslav Š.