12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Lenka Zavadiaková

Pobočka Trebišov
Tel.: 0944 309 102
Email: zavadiakova@archeus.sk
10 ročné skúsenosti
40 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

 

Zo života makléra

Referencie

Ak mám hodnotiť vašu spoločnosť, dávam jej 100 bodov. Pani Zavadiaková ste milá, šikovná a sympatická  osoba na ktorú sa dá vo všetkom spoľahnúť. Ak by každá firma pracovala tak ako vy, podnikanie na SK by sa uberalo celkom iným smerom. Prajem vám veľa veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. 

Veľmi oceňujem profesionálny prístup a jednanie p.Zavadiakovej. Boli sme veľmi spokojný.

Najlepšia maklerka s akou som spolupracoval. Naozaj

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Zavadiakovej za skvelý prístup a rýchle vybavenie všetkých veci okolo kúpy. Vrelo odporúčam realitnú kanceláriu Archeus.
Spokojnosť a veľká vďaka!

So spolupracou pani Zavadiakovej som bola nadmieru spokojna. Promptne, rychle vyvavenie, velni ludsky a mily pristup k zakaznikovi. Urcite by som ju oslovila aj v buducnosti.Dakujem.

Dobrý deň, 
chcem sa srdečne poďakovať pani Zavadiakovej za profesionálny prístup a pomoc mne a mojim príbuzným s predajom domu. S pani Zavadiakovou je skvelá komunikácia, počas procesu predaja nehnuteľnosti bola s nami stále v kontakte a informovala nás o všetkých postupoch. Ďakujeme ešte raz, ak zvažujete kúpu/predaj nehnuteľnosti vrelo odporúčam realitnú kanceláriu ARCHEUS.

 

Maximálna spokojnosť so službami počas celej doby, pri všetkých stretnutiach, akciách. P. Zavadiakova vedela odpovedať na všetke otázky, vždy vyšla v ústrety. Budem len odporúčať!

Dobrý deň,
Chceme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za vysokú profesionalitu, odbornosť, ochotu a srdečnosť, ktorá bola pri predaji nášho domu preukázaná. 

So srdečným pozdravom 
Mikuláš a Mária L. s dcérou Zuzanou

Ďakujem za perfektný priebeh predaja domu, vďaka vám to bolo v pohode. Určite vás doporučím aj svojim klientom. Prajem vám krásny deň ;-) Marta T., Trebišov

Spolupráca na 1*    Určite odporúčam .

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.