12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Ing. Ľuboš Olekšák

Pobočka Zvolen
Tel.: 0903 433 377
Email: oleksak@archeus.sk
4 ročné skúsenosti
31 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Ak milujete to, čo robíte a vždy kladiete klienta  na prvé miesto, úspech bude váš.

Prvý vzťah k peknému bývaniu som nadobudol pri stavbe rodinného domu, kde som si uvedomil, že človek potrebuje bývanie, kde sa bude cítiť útulne a pohodlne. Počas vysokej školy som začal pracovať v oblastí predaja, v ktorom som pokračoval aj po štúdiu prácou v banke.

Po osobnej skúsenosti s realitnou kanceláriou vo Zvolene pri kúpe môjho bytu, som pochopil, že je to práca ktorá by ma napĺňala, pretože rád jednám s ľudmi, baví ma fotografovanie, práca s reklamou  a  vyhovuje mi flexibilný pracovný čas.

Vo svojom voľnom čase si rád prečítam knihu v oblasti osobného rozvoja, cestujem a objavujem nové miesta a rád si zajazdím na koni.

Pri mojej práci realitného makléra vo Zvolene používam 3D virtuálne obhliadky a 3D pôdorysy, video obhliadky a nasnímanie z dronu v prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra pre lepšiu predstavivosť ako by mohol nehnuteľnosť vyzerať po rekonštrukcii. Vypracujem Vám aj   cenovú analýzu nehnuteľnosti a nastavím ideálnu predajnú cenu.

Ak chcete predávať nehnuteľnosť na úrovni, neváhajte ma kontaktovať!

 

Zo života makléra

Referencie

S predajom našej nehnuteľnosti sme sa obrátili na Ing. Ľuboša Olekšáka -   realitná spoločnosť Archeus Zvolen a s dôverou a presvedčením sme očakávali, že nám  pomôže so všetkými náročnými náležitosťami súvisiacimi s predajom. Nesklamali sme sa. Ochotne, podrobne a trpezlivo  nás oboznámil s postupom a platnou legislatívou  predaja, čím potvrdil   aj svoje značné vedomosti  a prehľad v  realitnej oblasti. Potešilo nás jeho príjemné a empatické vystupovanie, jednanie a komunikácia. Sme mu  vďační zato, že  nás vďaka nemu obišla celá mašinéria úradného vybavovania. Veľmi príjemne s nami spolupracovali   aj jeho kolegyne.
Pána Ing. Ľuboša Olekšáka odporúčame všetkým, ktorí riešia kúpu či predaj nehnuteľnosti a sme presvedčení, že  budú takí spokojní ako my.
Ďakujeme, M.Z. s manželom

Ďakujem pánovi Ing. Ľubošovi Olekšákovi za profesionálny a bezproblémový prístup pri kúpe rodinného domu v Banskej Bystrici, Ľubomíra R.

Predaj a kúpa nehnuteľnosti je závažné rozhodnutie. My sme mali  šťastie, že sa nám o všetky náležitosti  spoľahlivo postaral  Ing. Ľuboš Olekšák. Fundovane, ochotne a zodpovedne vysvetlil  jednotlivé postupy  dodržiavajúc platné zákony, čím si získal našu dôveru a potvrdil fakt, že sa vo svojej práci vyzná. Vážime si jeho príjemné vystupovanie a značnú dávku empatie, ktoré  klientom staršej generácie vždy padnú vhod. Rovnako príjemné boli stretnutia a spolupráca  aj s jeho kolegyňami.
Odporúčame všetkým budúcim klientom využiť služby pracovníkov  trealitnej kancelárie ARCHEUS reality Zvolen a konkrétne  služby Ing. Ľ. Olekšáka. Ďakujeme - M.Z. s manželom

Ďakujeme pánovi Ing. Ľubošovi Olekšákovi za veľmi profesionálny a ochotný prístup. Pri predaji nehnuteľnosti postupoval promptne, nápomocne a naozaj komplexne. Určite odporúčame služby realitnej kancelárie Archeus vo Zvolene!

JUDr. Pavol Zuzčák a Eva Detvaiová

Ing. Olekšák  v komunikácii aj počas doby ponukového procesu  predaja, vybavenia všetkých náležitostí spojených s predajom a najmä pri odovzdávaní bytu medzi kupujúcimi a predávajúcou ukázal maximálne profesionálny prístup, ktorý je z môjho pohľadu na základe osobných skúseností v tejto oblasti až ojedinelým... Ing. Dana Kováčová

Chcem sa úprimne poďakovať p. Ing. Olekšákovi za spoluprácu pri kúpe bytu. Oceňujem jeho aktívny  a ústretový prístup ako aj príjemné vystupovanie. Kúpa prebehla rýchlo a plynulo na vysokej odbornej úrovni. Som veľmi spokojná a  vrelo odporúčam!  Darina K.

S maklérom, pánom Olekšákom som bol nadmieru spokojný, keďže kúpa nehnuteľnosti prebehla bez najmenších problémov. Úroveň komunikácie a profesionality bola na vysokej úrovni. Ďakujem Martin M.

Ďakujem za spoluprácu s ktorou som bol veľmi spokojný. Realitný maklér bol veľmi ústretový, vedel odpovedať na všetky moje otázky. Odporúčam aj iným zákazníkom. S pozdravom R. Kúdela.

Chcem oceniť profesionálny prístup pocas celeho priebehu predaja. Všetko bolo presne tak, ako sme sa dohodli. Bol som prekvapený ako rýchlo a hladko sa samotný predaj uskutočnil.
Môžem len odporučiť. Ján Oravec

S predajom a ochotou p. Olekšáka som bola veľmi spokojná. Mal príjemný a profesionálny prístup. Riešil prípadné problémy bezodkladne. Určite budem odporúčať. Iveta Ľuptáková

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.