12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner12pobociek.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Ing. Ľuboš Olekšák

Pobočka Zvolen
Tel.: 0903 433 377
Email: oleksak@archeus.sk
2 ročné skúsenosti
12 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Ak milujete to, čo robíte a vždy kladiete klienta  na prvé miesto, úspech bude váš.

Prvý vzťah k peknému bývaniu som nadobudol pri stavbe rodinného domu, kde som si uvedomil, že človek potrebuje bývanie, kde sa bude cítiť útulne a pohodlne. Počas vysokej školy som začal pracovať v oblastí predaja, v ktorom som pokračoval aj po štúdiu prácou v banke.

Po osobnej skúsenosti s realitným maklérom pri kúpe môjho bytu, som pochopil, že je to práca ktorá by ma napĺňala, pretože rád jednám s ľudmi, baví ma fotografovanie, práca s reklamou  a  vyhovuje mi flexibilný pracovný čas.

Vo svojom voľnom čase si rád prečítam knihu v oblasti osobného rozvoja, cestujem a objavujem nové miesta a rád si zajazdím na koni.

Pri mojej práci používam 3D virtuálne obhliadky a 3D pôdorysy, video obhliadky a nasnímanie z dronu v prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra pre lepšiu predstavivosť ako by mohol byt vyzerať po rekonštrukcii. Vypracujem Vám aj   cenovú analýzu nehnuteľnosti a nastavím ideálnu predajnú cenu.

Ak chcete predávať nehnuteľnosť na úrovni, neváhajte ma kontaktovať!

Zo života makléra

Referencie

Obhliadka dopadla na výbornú, poskytnutých nám bolo dostatok informácií o nehnuteľnosti, príjemný majitelia ako aj  maklér, takže spokojnosť. Miroslava P.

Príjemný a ústretový prístup pri vybavovaní obhliadky nehnuteľnosti, seriózne jednanie. Odporúčam aj ostatným. Miroslav

Ďakujem za Vaše služby s ktorými som bola spokojná. Budem vás odporúčať na základe mojich skúseností aj svojim známym. Prajem Vám veľa úspechov.
Borošová.

Som maximálne spokojná s prípravou predaja nehnutelnosti aj s  profesionálnym prístupom makléra. Moja nehnuteľnosť je v najlepšíich rukách. Ďakujem Ivka.

Boli sme spokojní s prístupom p. Olekšáka. Bol veľmi ochotný a predaju venoval dostatok pozornosti, čo bolo nakoniec zavŕšené úspešným predajom.

Ľuboš L.

Touto cestou ešte raz ďakujem Ing. Ľubošovi Olekšákovi za spoluprácu. Musím vyzdvihnúť jeho profesionálny a odborný prístup od prvého stretnutia až ku konečnému uzatvoreniu obchodu - predaju môjho bytu. On jediný, ako reprezentant realitnej kancelárie,  zo všetkých realitných kancelárií, ktoré nás oslovili, postupoval v súlade s platnou legislatívou a kódexom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Ešte raz ďakujem a ak budem mať možnosť, veľmi rád Vás odporučím. Prajem veľa obchodov a spokojných zákazníkov.

Pavol G.

p. Olekšák bol veľmi ústretový a ochotný. Kúpa prebehla bez problémov a vybavenie ostatných náležitostí bolo v poriadku.
Ďakujeme. Miroslav L.

S prípravou predaja som spokojná a dúfam, že sa predaj v čo najkratšom čase zrealizuje. Ďakujem.

Viera

S prístupom makléra som bol veľmi spokojný. Všetko potrebné vybavil, nemusel som sa veľmi o nič starať. Vždy ochotne reagoval na moje otázky a podnety. Dohodol aj stretnutie s finančným poradcom, takže ani finančné záležitosti som si nemusel riešiť sám a zisťovať výšky úrokov v jednotlivých bankách. Oceňujem férový a zodpovedný prístup. S priebehom kúpy nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Ján M.

Komunikácia s maklérom pánom Ing.Olekšákom bola na profesionálnej úrovni vrátane vybavenie všetkých potrebných formalít týkajúcich sa predaja môjho bytu.Vzhľadom na moju pozitívnu skúsenosť budem odporúčať svojim známym sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom  Vašej realitnej
kancelárie. S pozdravom Andrej.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.