12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Ing. Ľuboš Olekšák

Pobočka Zvolen
Tel.: 0903 433 377
Email: oleksak@archeus.sk
4 ročné skúsenosti
24 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Ak milujete to, čo robíte a vždy kladiete klienta  na prvé miesto, úspech bude váš.

Prvý vzťah k peknému bývaniu som nadobudol pri stavbe rodinného domu, kde som si uvedomil, že človek potrebuje bývanie, kde sa bude cítiť útulne a pohodlne. Počas vysokej školy som začal pracovať v oblastí predaja, v ktorom som pokračoval aj po štúdiu prácou v banke.

Po osobnej skúsenosti s realitným maklérom pri kúpe môjho bytu, som pochopil, že je to práca ktorá by ma napĺňala, pretože rád jednám s ľudmi, baví ma fotografovanie, práca s reklamou  a  vyhovuje mi flexibilný pracovný čas.

Vo svojom voľnom čase si rád prečítam knihu v oblasti osobného rozvoja, cestujem a objavujem nové miesta a rád si zajazdím na koni.

Pri mojej práci používam 3D virtuálne obhliadky a 3D pôdorysy, video obhliadky a nasnímanie z dronu v prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra pre lepšiu predstavivosť ako by mohol byt vyzerať po rekonštrukcii. Vypracujem Vám aj   cenovú analýzu nehnuteľnosti a nastavím ideálnu predajnú cenu.

Ak chcete predávať nehnuteľnosť na úrovni, neváhajte ma kontaktovať!

 

Zo života makléra

Referencie

Ďakujem za spoluprácu s ktorou som bol veľmi spokojný. Realitný maklér bol veľmi ústretový, vedel odpovedať na všetky moje otázky. Odporúčam aj iným zákazníkom. S pozdravom R. Kúdela.

Chcem oceniť profesionálny prístup pocas celeho priebehu predaja. Všetko bolo presne tak, ako sme sa dohodli. Bol som prekvapený ako rýchlo a hladko sa samotný predaj uskutočnil.
Môžem len odporučiť. Ján Oravec

S predajom a ochotou p. Olekšáka som bola veľmi spokojná. Mal príjemný a profesionálny prístup. Riešil prípadné problémy bezodkladne. Určite budem odporúčať. Iveta Ľuptáková

Jednoznačne nadštandardné služby, predaj bol podporovaný odborným zdokumentovaním aj v 3D, video a super FOTO, niekoľko AGENTÚR nedokázalo zabezpečiť toľko zákazníkov ako ARCHEUS v priebehu pár dní.
Vrelo odporúčam.

Ďakujme pánovi Olekšákovi aj ARCHEUSu za úspešný predaj aj poradenstvo.

Martin K.

Bolo mi cťou spolupracovať S Vami pán Ing. Ľuboš Olekšák. Bolo to náročné, Vy ste však všetko zvládli s nadhľadom. Patrí Vám môj obdiv, uznanie a úprimné poďakovanie. Zostávam s úctou. Silvia R.

Ďakujem za prístup a profesionálne služby. Daniela K.

Obhliadka prebehla v čase určenom, boli nám poskytnuté dostatočné  informácie,komunikácia a znalosti makléra boli na úrovni, s obhliadkou sme boli spokojní, služby makléra by sme využili aj v budúcnosti.
Lenka H.

Veľmi ústretový prístup p. Olekšaka, pri sprostredkovaní našich požiadaviek hlavne na lehoty podpisov zmlúv a prístupu k nehnuteľnosti. Celkovo veľká spokojnosť!  Pri ďalšom predaji či kúpe nehnuteľnosti určite budeme kontaktovať p. Olekšaka. Takisto ho budeme odporúčať. Ďakujeme. Sedmákovci.

Od prvého až po posledné stretnutie s realitným maklérom, p. Olekšákom, bolo jednoznačne z jeho správania zrejmé, že jednám s človekom na vysokej profesionálnej úrovni príjemného vystupovania. Všetko čo sľúbil, splnil včas a vysokou profesionalitou. Ak je jeho prístup ku každému zákazníkovi taký ako bol k mojej osobe, potom Vašej spoločnosti gratulujem k takému pracovníkovi a želám Vám aby všetci Vaši zamestnanci mali také vysoké pracovné nasadenie a záujem o prácu. Tatiana B.

Bola som veľmi spokojná.  Ďakujem. Monika Oremová.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.