Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

predaj-nehnutelnosti-realitna-kancelaria-archeus.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Ing. Ľuboš Olekšák

Pobočka Zvolen
Tel.: 0903 433 377
Email: oleksak@archeus.sk


Ak milujete to, čo robíte a vždy kladiete klienta  na prvé miesto, úspech bude váš.

Cesta k realitnému maklérovi bola u mňa kľukatá.  Prvý vzťah k peknému bývaniu som nadobudol pri stavbe rodinného domu, kde som si uvedomil, že človek potrebuje bývanie, kde sa bude cítiť útulne a pohodlne.  Počas vysokej školy som začal pracovať v oblastí predaja, v ktorom som pokračoval aj po štúdiu prácou v banke.  Po osobnej skúsenosti s realitným maklérom, som pochopil, že je to práca ktorá by ma napĺňala.

Mojím poslaním je ponúknuť klientom exkluzívne služby. Najdôležitejšie pri tom je snažiť sa porozumieť potrebám a želaniam každého klienta a jeho vnímanie ideálneho bývania.  

Referencie

Ďakujem za Vaše služby s ktorými som bola spokojná. Budem vás odporúčať na základe mojich skúseností aj svojim známym. Prajem Vám veľa úspechov.
Borošová.

Som maximálne spokojná s prípravou predaja nehnutelnosti aj s  profesionálnym prístupom makléra. Moja nehnuteľnosť je v najlepšíich rukách. Ďakujem Ivka.

Boli sme spokojní s prístupom p. Olekšáka. Bol veľmi ochotný a predaju venoval dostatok pozornosti, čo bolo nakoniec zavŕšené úspešným predajom.

Ľuboš L.

Touto cestou ešte raz ďakujem Ing. Ľubošovi Olekšákovi za spoluprácu. Musím vyzdvihnúť jeho profesionálny a odborný prístup od prvého stretnutia až ku konečnému uzatvoreniu obchodu - predaju môjho bytu. On jediný, ako reprezentant realitnej kancelárie,  zo všetkých realitných kancelárií, ktoré nás oslovili, postupoval v súlade s platnou legislatívou a kódexom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Ešte raz ďakujem a ak budem mať možnosť, veľmi rád Vás odporučím. Prajem veľa obchodov a spokojných zákazníkov.

Pavol G.

p. Olekšák bol veľmi ústretový a ochotný. Kúpa prebehla bez problémov a vybavenie ostatných náležitostí bolo v poriadku.
Ďakujeme. Miroslav L.

S prípravou predaja som spokojná a dúfam, že sa predaj v čo najkratšom čase zrealizuje. Ďakujem.

Viera

S prístupom makléra som bol veľmi spokojný. Všetko potrebné vybavil, nemusel som sa veľmi o nič starať. Vždy ochotne reagoval na moje otázky a podnety. Dohodol aj stretnutie s finančným poradcom, takže ani finančné záležitosti som si nemusel riešiť sám a zisťovať výšky úrokov v jednotlivých bankách. Oceňujem férový a zodpovedný prístup. S priebehom kúpy nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Ján M.

Komunikácia s maklérom pánom Ing.Olekšákom bola na profesionálnej úrovni vrátane vybavenie všetkých potrebných formalít týkajúcich sa predaja môjho bytu.Vzhľadom na moju pozitívnu skúsenosť budem odporúčať svojim známym sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom  Vašej realitnej
kancelárie. S pozdravom Andrej.

Absolvovala som obhliadku s pánom Olekšákom. Bola som veľmi spokojná, obhliadka bola na profesionálnej úrovni. A veľmi sa teším na ďalšiu spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi pekne ďakujem s pozdravom Ivetka.

Veľká spokojnosť s prístupom makléra, s prípravou predaja a jeho ochotou. Bola som tiež maximálne spokojná s priebehom predaja mojej nehnuteľnosti, malo to profesionálnu úroveň. Pán Olekšák je TOP predajca a s radosťou dám odporúčanie na p.Olekšáka a služby realitnej kancelárie ARCHEUS reality Zvolen. Ešte raz veľmi Ďakujem za profesionálny prístup.

S úctou veľmi spokojná klientka Ivetka