12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

13-rokov-na-slovensku-archeus-banner14pobociek.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Ing. Ľuboš Olekšák

Pobočka Zvolen
Tel.: 0903 433 377
Email: oleksak@archeus.sk
3 ročné skúsenosti
14 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Ak milujete to, čo robíte a vždy kladiete klienta  na prvé miesto, úspech bude váš.

Prvý vzťah k peknému bývaniu som nadobudol pri stavbe rodinného domu, kde som si uvedomil, že človek potrebuje bývanie, kde sa bude cítiť útulne a pohodlne. Počas vysokej školy som začal pracovať v oblastí predaja, v ktorom som pokračoval aj po štúdiu prácou v banke.

Po osobnej skúsenosti s realitným maklérom pri kúpe môjho bytu, som pochopil, že je to práca ktorá by ma napĺňala, pretože rád jednám s ľudmi, baví ma fotografovanie, práca s reklamou  a  vyhovuje mi flexibilný pracovný čas.

Vo svojom voľnom čase si rád prečítam knihu v oblasti osobného rozvoja, cestujem a objavujem nové miesta a rád si zajazdím na koni.

Pri mojej práci používam 3D virtuálne obhliadky a 3D pôdorysy, video obhliadky a nasnímanie z dronu v prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra pre lepšiu predstavivosť ako by mohol byt vyzerať po rekonštrukcii. Vypracujem Vám aj   cenovú analýzu nehnuteľnosti a nastavím ideálnu predajnú cenu.

Ak chcete predávať nehnuteľnosť na úrovni, neváhajte ma kontaktovať!

Zo života makléra

Referencie

Ďakujem pánovi Olekšákovi za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri kúpe môjho vysnívaného bytu. Líšková L.

S pánom Oleksakom sme boli veľmi spokojní, je to veľký profesionál s ľudským prístupom a ochotou spolupracovať až do ukončenia predaja ci kúpy. Môžeme vrelo odporúčať. A zo srdca ďakujeme za všetko. Kuseinova

Obhliadka dopadla na výbornú, poskytnutých nám bolo dostatok informácií o nehnuteľnosti, príjemný majitelia ako aj  maklér, takže spokojnosť. Miroslava P.

Príjemný a ústretový prístup pri vybavovaní obhliadky nehnuteľnosti, seriózne jednanie. Odporúčam aj ostatným. Miroslav

Ďakujem za Vaše služby s ktorými som bola spokojná. Budem vás odporúčať na základe mojich skúseností aj svojim známym. Prajem Vám veľa úspechov.
Borošová.

Som maximálne spokojná s prípravou predaja nehnutelnosti aj s  profesionálnym prístupom makléra. Moja nehnuteľnosť je v najlepšíich rukách. Ďakujem Ivka.

Boli sme spokojní s prístupom p. Olekšáka. Bol veľmi ochotný a predaju venoval dostatok pozornosti, čo bolo nakoniec zavŕšené úspešným predajom.

Ľuboš L.

Touto cestou ešte raz ďakujem Ing. Ľubošovi Olekšákovi za spoluprácu. Musím vyzdvihnúť jeho profesionálny a odborný prístup od prvého stretnutia až ku konečnému uzatvoreniu obchodu - predaju môjho bytu. On jediný, ako reprezentant realitnej kancelárie,  zo všetkých realitných kancelárií, ktoré nás oslovili, postupoval v súlade s platnou legislatívou a kódexom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Ešte raz ďakujem a ak budem mať možnosť, veľmi rád Vás odporučím. Prajem veľa obchodov a spokojných zákazníkov.

Pavol G.

p. Olekšák bol veľmi ústretový a ochotný. Kúpa prebehla bez problémov a vybavenie ostatných náležitostí bolo v poriadku.
Ďakujeme. Miroslav L.

S prípravou predaja som spokojná a dúfam, že sa predaj v čo najkratšom čase zrealizuje. Ďakujem.

Viera

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.