12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

RNDr. Vlastimil Host

Kežmarok
Tel.: 0918 743 047
Email: host@archeus.sk
71 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Kúpa alebo predaj domu, či bytu, je pre mnohých ľudí najväčšou transakciou, ktorú počas svojho života urobia. Pre väčšinu z nich je to obrovská suma peňazí, ktorú sú nútení zaplatiť. Aj v takýchto prípadoch musí byť realitný maklér nápomocný  a byť príkladom osoby, na ktorú sa môžu predávajúci spoľahnúť, a ktorej môžu dôverovať.

Mnohí chcú pracovať ako realitní makléri, no nie každý vie akceptovať  každého klienta. Ja sa vo svojej praxi spolieham na svoje dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi. Vždy sa snažím, aby predaj, či kúpa nehnuteľnosti boli pre bežných ľudí, ktorí zveria svoju nehnuteľnosť  do rúk našej realitnej kancelárie, jedinečným zážitkom.

Zo života makléra

Referencie

Dobrý deň, som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, odbornou znalosťou a zastupovaním v odpredaji bytu bez mojej prítomnosti a nevedomosti v danej oblasti. Ďakujem pánovi Hostovi za plynulý predaj a zvládnutie celej administratívy, ktorú sme riešili na diaľku, bez toho aby sme sa osobne stretli. Určite odporúčam. Prajem pekný deň. Peter K.

Odporúčam pána Hosta pri výbere bytu, domu, pozemku. Veľmi dobre  a ústretovo spolupracoval a celá kúpa bytu prebehla na jednotku. Ďakujem a nech sa Vám darí aj naďalej. S pozdravom Michal

Osobne vyzdvihujem úsilie a profesionálnu chuť makléra p. Hosta pri realizácii predaja bytu. Veľmi ústretový a maximálne starostlivý, nápomocný pri riešení vecí, ktoré začínajú po kúpe bytu. Za nás oboch ďakujeme.

V budúcnosti určite budeme spolupracovať s touto agentúrou, bola som veľmi spokojná.

Vysoká profesionalita a extrémna zanietenosť makléra p. Hosta priniesla úspech v predaji bytu v tak zložitej dobe. Uvažujem o kúpe nehnuteľnosti, no už teraz viem, že znova oslovím p. Hosta. ďakujem

Pozdravujem Vás. Pre mňa ste stále "TOP Realitka" na Slovensku!
Bol som spokojný aj s celým procesom pri kúpe bytu v Kežmarku a samozrejme počítam s Vami aj v budúcnosti, pretože v Kežmarku chcem ostať bývať aj naďalej.
Tak nech sa Vám aj naďalej darí, stále lepšie a lepšie..
Veľa Zdravíčka a tiež skvelých nápadov,
želám..

Touto cestou  by som chcela vyjadriť  veľké poďakovanie za ochotu, ústretovosť a kladný vzťah ku klientom. Bola som veľmi milo prekvapená s Vašim vystupovaním. V prípade, ak by som potrebovala riešit nejaké veci ohľadom predaja alebo kúpy nehnuteľnosti, tak zákonite sa Vám ohlásim.  Ešte ráz srdečná vďaka. S pozdravom H.

Veľmi pekne ďakujem. Pán HOST je 100% predajca, s perfektným  prístupom. Odporúčam všetkým  zákazníkom.
Ľubomír
 

Profesionálny prístup, odporúčam.

Veľmi seriózny a zodpovedný prístup po každej stránke.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.