12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

RNDr. Vlastimil Host

Pobočka Kežmarok
Tel.: 0918 743 047
Email: host@archeus.sk


Kúpa alebo predaj domu, či bytu, je pre mnohých ľudí najväčšou transakciou, ktorú počas svojho života urobia. Pre väčšinu z nich je to obrovská suma peňazí, ktorú sú nútení zaplatiť. Aj v takýchto prípadoch musí byť realitný maklér nápomocný  a byť príkladom osoby, na ktorú sa môžu predávajúci spoľahnúť, a ktorej môžu dôverovať.

Mnohí chcú pracovať ako realitní makléri, no nie každý vie akceptovať  každého klienta. Ja sa vo svojej praxi spolieham na svoje dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi. Vždy sa snažím, aby predaj, či kúpa nehnuteľnosti boli pre bežných ľudí, ktorí zveria svoju nehnuteľnosť  do rúk našej realitnej kancelárie, jedinečným zážitkom.

Referencie

S priebehom obhliadky sme boli nadmieru spokojní, pán maklér bol veľmi milý.. Ďakujeme veľmi pekne...

Realitnú kanceláriu Archeus Kežmarok vrelo odporúčam, ako aj sprostredkovateľa p. Hosta. Jeho ústretové, ochotné a kompetentné jednanie nám bolo nápomocné pri hľadaní a celom procese kúpy nehnuteľnosti.  Ďakujeme, radi  aj nabudúce.

S realitným maklérom pánom V. Hostom z realitky Archeus Kežmarok som bol nadmieru spokojný. Páči sa mi jeho profesionálny prístup k práci. Je ochotný poradiť, pomôcť a v mojom prípade aj riešiť problémy, ktoré by vôbec nemusel. Keďže sme zamestnaní mimo SVK, nemohli sme byť tak často doma a komunikovali sme spolu len na diaľku, tak on komunikoval aj s mojou bankou, hypoporadcom, vybehal nám aj kataster, no proste bol všade tam, kde sme mali byť my. Veľmi nám v našej neprítomnosti pomohol a veselo ho odporúčam aj ostatným.

Predaj bytu bol rýchly a všetko išlo hladko. Môzem len odporučiť.Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme

Pána Hosta môžem len doporučiť. Predaj pozemku prebehol úplne hladko, o nič som sa nemusela starať  a všetko potrebné vybavil za mňa. Mojou jedinou povinnosťou bolo overiť podpis na kúpnej zmluve.  Takže s priebehom predaja som spokojná, ďakujem.

Mala som už viaceré obhliadky  cez túto realitnú kanceláriu a spokojnosť veľká. Všetko povedané, vysvetlené , profesionálny prístup, vedia presne čo je pre klienta vhodné a bude sa mu páčiť.

Prihováram sa dnes p. RNDr. Hostovi a vyjadrujem vrelé veľké POĎAKOVANIE za korektné a profesionálne jednanie mojej požiadavky predať 3izb.a kúpiť 2izb.byt. P.Host je za každých okolností ochotný, milý, ale je i vysoko orientovaný vo svojej profesii v Realitke Archeus. Naša spolupráca ešte nie je ukončená, ale je na veľmi úspešnej ceste, za čo mu srdečne ďakujem.
S pozdravom Mgr. Terézia L.

Pán RNDr. Host bol veľmi ochotný a ústretový. Záujemcov o nehnuteľnosť získaval veľmi rýchlo a vybavil všetko, čo bolo potrebné, či už k predaju, úveru, ktorý potrebovali záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti, alebo zápisoch do katastra a prevode vlastníctva i energii.

Bol som mimoriadne spokojný  a mám veľmi pozitívny dojem. Ďakujem pekne.

Absolútne profesionálny prístup makléra, maximálna ochota a ústretovosť.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.