12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

RNDr. Vlastimil Host

Pobočka Kežmarok
Tel.: 0918 743 047
Email: host@archeus.sk


Kúpa alebo predaj domu, či bytu, je pre mnohých ľudí najväčšou transakciou, ktorú počas svojho života urobia. Pre väčšinu z nich je to obrovská suma peňazí, ktorú sú nútení zaplatiť. Aj v takýchto prípadoch musí byť realitný maklér nápomocný  a byť príkladom osoby, na ktorú sa môžu predávajúci spoľahnúť, a ktorej môžu dôverovať.

Mnohí chcú pracovať ako realitní makléri, no nie každý vie akceptovať  každého klienta. Ja sa vo svojej praxi spolieham na svoje dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi. Vždy sa snažím, aby predaj, či kúpa nehnuteľnosti boli pre bežných ľudí, ktorí zveria svoju nehnuteľnosť  do rúk našej realitnej kancelárie, jedinečným zážitkom.

Referencie

Predaj bytu bol rýchly a všetko išlo hladko. Môzem len odporučiť.Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme

Pána Hosta môžem len doporučiť. Predaj pozemku prebehol úplne hladko, o nič som sa nemusela starať  a všetko potrebné vybavil za mňa. Mojou jedinou povinnosťou bolo overiť podpis na kúpnej zmluve.  Takže s priebehom predaja som spokojná, ďakujem.

Mala som už viaceré obhliadky  cez túto realitnú kanceláriu a spokojnosť veľká. Všetko povedané, vysvetlené , profesionálny prístup, vedia presne čo je pre klienta vhodné a bude sa mu páčiť.

Prihováram sa dnes p. RNDr. Hostovi a vyjadrujem vrelé veľké POĎAKOVANIE za korektné a profesionálne jednanie mojej požiadavky predať 3izb.a kúpiť 2izb.byt. P.Host je za každých okolností ochotný, milý, ale je i vysoko orientovaný vo svojej profesii v Realitke Archeus. Naša spolupráca ešte nie je ukončená, ale je na veľmi úspešnej ceste, za čo mu srdečne ďakujem.
S pozdravom Mgr. Terézia L.

Pán RNDr. Host bol veľmi ochotný a ústretový. Záujemcov o nehnuteľnosť získaval veľmi rýchlo a vybavil všetko, čo bolo potrebné, či už k predaju, úveru, ktorý potrebovali záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti, alebo zápisoch do katastra a prevode vlastníctva i energii.

Bol som mimoriadne spokojný  a mám veľmi pozitívny dojem. Ďakujem pekne.

Absolútne profesionálny prístup makléra, maximálna ochota a ústretovosť.

Chcem sa touto cestou srdečne poďakovať p. Hostovi za jeho milý, nesilený prístup, korektné jednanie a komunikáciu, čím by podľa mňa mal disponovať každý maklér, avšak nie je to vždy tak. Skvelý profesionál, s ktorým sa spolupracuje ľahko, s potešením. Vrelé ĎAKUJEM za nové bývanie pod Tatrami a mnoho spokojných klientov , želá Daniela. 

Dobrý deň. Chcela by som poďakovat pánu RNDr.Vlastimilovi Hostovi a jeho manželke Lenke Hostovej za to, čo pre mňa a môjho syna urobili. Pred mesiacom a pol ráno som prišla do kancelárie s prosbou, ako by som mohla zmeniť svoje bývanie. Po dlhom rozhovore s p.Hostovou ohľadom financii do kancelárie vošiel p.Host a zrazu to prišlo - "Možno mám pre Vás niečo". Sadli sme do auta a zastavili sme pred domom. V duchu som vedela, že to je to, čo by som chcela. A dnes? Mám dom a už aj bývam so synom. Do konca života budú p.Lenka Hostová a p.Vlastimil Host v mojom srdci. A čo sa týka p.Hosta, je to realitný maklér s veľkým srdcom, je dochviľný, vytrvalý, nepozná žiadnu prekážku, pomôže všetko vybaviť. Tá práca ho baví a to bolo vidieť od prvého dňa. Za to mu patrí moja vďaka. Ďakujem p.Vlastimil Host aj Vám p.Lenka Hostová, ste úžasní ľudia, práca Vás baví a robíte ju s láskou. Už veľa ľudom ste pomohli a ešte pomôžete zmeniť život, čo sa týka bývania. Patrí Vám veľké Ďakujem.

Maklér nás už čakal na stanovenom mieste, ako sme sa dohodli. Prešli sme všetky časti domu, bol ochotný, milý, trpezlivý, proste taký, ako má byť. Pre mňa osobne najlepšia skúsenosť. Nechal nám čas na rozmyslenie, netlačí na nás, proste super. Ďakujem, že takí ľudia sú. Vidno, že jeho práca ho baví.