12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-apartman.png

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

realitne-kancelarie-na-slovensku.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

RNDr. Vlastimil Host

Pobočka Kežmarok
Tel.: 0918 743 047
Email: host@archeus.sk
36 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Kúpa alebo predaj domu, či bytu, je pre mnohých ľudí najväčšou transakciou, ktorú počas svojho života urobia. Pre väčšinu z nich je to obrovská suma peňazí, ktorú sú nútení zaplatiť. Aj v takýchto prípadoch musí byť realitný maklér nápomocný  a byť príkladom osoby, na ktorú sa môžu predávajúci spoľahnúť, a ktorej môžu dôverovať.

Mnohí chcú pracovať ako realitní makléri, no nie každý vie akceptovať  každého klienta. Ja sa vo svojej praxi spolieham na svoje dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi. Vždy sa snažím, aby predaj, či kúpa nehnuteľnosti boli pre bežných ľudí, ktorí zveria svoju nehnuteľnosť  do rúk našej realitnej kancelárie, jedinečným zážitkom.

sutaz-archeus.png

Zo života makléra

Referencie

P. Host je veľmi šikovný a hlavne seriózny pán. Odporúčam ho osloviť a veľmi pekne ďakujem.

Pána Dr. Hosta poznáme už dávno. Absolvovali sme s ním niekoľko obhliadok domov. Veľmi milý, ústretový mladý muž, ktorý nám poskytol všetky informácie aj nad rámec našich otázok aj nad rámec toho, čo bolo v inzeráte. Obišiel s nami celú nehnuteľnosť z hora, z dola, dookola, proste všade kam sme sa chceli pozrieť. Len a len budem doporučovat ostatným, ktorý budú chcieť kúpiť nehnuteľnosť. Maximálna spokojnosť. S manželom ďakujeme.

Boli sme s manželom maximálne spokojní s prístupom pána Hosta. Veľmi ústretový a profesionálny prístup pri plánovaní obhliadky aj počas nej. Boli nám poskytnuté všetky potrebné informácie ohľadom samotnej nehnuteľnosti, okolia aj možností financovania. Evidentný prehľad v cenách nehnuteľností a celkovo o situácií na realitnom trhu, ktorý dopĺňal o objektívne hodnotenie konkrétnej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu pri hľadaní našej vysnívanej nehnuteľnosti.

Dobrý deň. Bola som veľmi spokojná. Milý, dobrý, rýchly prístup pána Hosta.

Prehliadka bola profesionálna, ale chceme kúpiť nehnuteľnosť s väčším pozemkom. Katarína M.

Spokojná

S prístupom realitného makléra p. Hosta sme boli maximálne spokojní. Vysoká profesionalita, ochota pomôcť a poradiť. Všetko vybavil za nás, človek si len vybral a všetko ostatné zariadil p. Host. Pomohol nam nájsť skvelý byt a už teraz sme ho odporúčali ďalším známym. Odporúčame ho všetkým.

S pánom Hostom a jeho prístupom som bola nadmieru spokojná. Všetko zariadil a zorganizoval najlepšie, ako sa len dalo - nad moje očakávania. Bol mi ochotný hľadať byt dlhší čas, keďže som sa nemohla stotožniť so žiadnym nájdeným bytom, až mi napokon našiel, po čom som túžila. Čiže bol veľmi milý, trpezlivý a vždy ústretový. Odpuručila som Vašu realitnú spoločnosť a konkrétne pána Hosta už ďalším ľuďom a budem aj naďalej. Ak sa neskôr rozhodnem o predaji a kúpe bytu, tak určite oslovím opäť len jeho.
Ďakujem pánu Hostovi a realitnej agentúre Archeus za veci, ktoré by som ja sama nezvládla.

Profesionálny a ochotný prístup. Maximálna spokojnosť.

Ďakujem Vám za predaj mojej nehnuteľnosti. Bola som s Vami veľmi spokojná. Ďakujem za Vašu ochotu a spoluprácu a počítam s Vami aj do budúcna pri kúpe alebo predaji. Máte moju dôveru. S pozdravom M.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.