12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

RNDr. Vlastimil Host

ARCHEUS reality Kežmarok
Tel.: +421 918 743 047
Email: host@archeus.sk
77 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Kúpa alebo predaj domu, či bytu, je pre mnohých ľudí najväčšou transakciou, ktorú počas svojho života urobia. Pre väčšinu z nich je to obrovská suma peňazí, ktorú sú nútení zaplatiť. Aj v takýchto prípadoch musí byť realitný maklér nápomocný  a byť príkladom osoby, na ktorú sa môžu predávajúci spoľahnúť, a ktorej môžu dôverovať.

Mnohí chcú pracovať ako realitní makléri, no nie každý vie akceptovať  každého klienta. Ja sa vo svojej praxi spolieham na svoje dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi. Vždy sa snažím, aby predaj, či kúpa nehnuteľnosti boli pre bežných ľudí, ktorí zveria svoju nehnuteľnosť  do rúk našej realitnej kancelárie, jedinečným zážitkom.

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Chcel by som touto cestou vyzdvihnúť vysoko profesionálny prístup p. RNDr. Hosta od prvého stretnutia až po predaj nehnuteľnosti. Z mojej strany maximálna spokojnosť, môžem len odporučiť.

Chcem sa poďakovať p.Vlastimilovi Hostovi za naozaj veľmi príjemný pristup a priebeh predaja mojej nehnuteľností. Urcite odporúčam spoluprácu s p.Hostom.

Maximálna spokojnosť!

Veľká spokojnosť. Kúpa mojej prvej nehnuteľnosti. Zo všetkým pán maklér poradil bez problémov. Výborný prístup ku zákazníkovi. Môžem len odporučiť.

Všetko prebehlo bez najmenších problémov, som spokojný.

Milý a ústretový prístup makléra ochotného pomôcť a poradiť.

Dobrý deň, som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, odbornou znalosťou a zastupovaním v odpredaji bytu bez mojej prítomnosti a nevedomosti v danej oblasti. Ďakujem pánovi Hostovi za plynulý predaj a zvládnutie celej administratívy, ktorú sme riešili na diaľku, bez toho aby sme sa osobne stretli. Určite odporúčam. Prajem pekný deň. Peter K.

Odporúčam pána Hosta pri výbere bytu, domu, pozemku. Veľmi dobre  a ústretovo spolupracoval a celá kúpa bytu prebehla na jednotku. Ďakujem a nech sa Vám darí aj naďalej. S pozdravom Michal

Osobne vyzdvihujem úsilie a profesionálnu chuť makléra p. Hosta pri realizácii predaja bytu. Veľmi ústretový a maximálne starostlivý, nápomocný pri riešení vecí, ktoré začínajú po kúpe bytu. Za nás oboch ďakujeme.

V budúcnosti určite budeme spolupracovať s touto agentúrou, bola som veľmi spokojná.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.