12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Jozef Ďabolko

  • Košice - okolie
  • Košice I
  • Košice II
  • Košice III
  • Košice IV
Ako vám môžem pomôcť?

V realitách som od roku 2016. A aj moje predchádzajúce pracovné pozície ma naučili tvrdej práci, úcte a to najdôležitejšie, naučili ma profesionálne pristupovať ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Je všeobecne známe, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Verím že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte toho správneho makléra.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci ani kupujúci a ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem a poradím Vám.

24 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Referencie

Ďakujem za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti, skvelý prístup a nápomocnosť pri všetkých úkonoch. Taktiež za zodpovedanie všetkých otázok a zjednodušenie celého procesu. Bako

Odporúčame, mali sme sním skúseností aj v minulostí a preto sme sa rozhodli znovu ho osloviť,  a znovu nás nesklamal  ale naopak  veľmi  pohol  s predajom. Nie len s predajom  nehnuteľnosti  ale aj pri vybavení  iných  záležitostí, a bol veľmi  ochotný  nám  poradiť  a pomôcť.  Maximálna  spokojnosť,  človek  ktorý  sa obráti  na Pána  Ďabolka  neoľutuje. Sme radi  že  sme mohli práve  s ním  spolupracovať. Veľké Ďakujem, Deák a Képešová

Maximálna spokojnosť. Profesionalita, odbornosť, dochvíľnosť, príjemné vystupovanie. Horváthovci 

Ďakujem za prezentáciu bytu priamo na mieste a za vás čas. S prezentáciou sme boli veľmi spokojný aj s odpoveďami na všetky naše otázky. Galasz

Maximálna spokojnosť. Profesionalita, prístup ku klientovi príkladný. A samozrejme rýchlosť predaja. Takáčová a Fio