12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Ing. Rastislav Štalmach

Ako vám môžem pomôcť?

V obchode a vedení ľudí pracujem už viac ako 25 rokov ( reality, finančníctvo, poisťovníctvo a bankovníctvo ). Od roku 2011 - 2019 aj člen predsníctva NARKS a následne člen dozornej rady. Moje posledné zamestnanie v roku 2006 bola pozícia: riaditeľ hypotekárneho centra vo VÚB banke, kde som získal dostatočné skúsenosti a uvedomil som si, že ak chcem o niečom rozhodovať a tvoriť musím ísť podnikať v tom, čomu rozumiem. Trvalo to 9 mesiacov ( od vymyslenia loga až po otvorenie prvej pobočky ) . Dnes sa to dá rýchlejšie ale je to oveľa náročnejšie uplatniť sa a vydržať a hlavne dlhodobo  USPIEŤ !!!  

Práve pred 17 rokmi sme založili ARCHEUS  a pustili sa do budovania firmy naplno. Teraz už máme spolu s našími  partnermi 14 úspešných pobočiek po celom Slovensku a ideme ďalej :-) 

Táto práca ma veľmi baví a preto je naše podnikanie založené na dlhodobosti a budovaní dôvery. Hoci na Slovensku môže robiť  v realitách "takmer každý" našou filozófiou je, že iba realitný maklér a majiteľ kancelárie, ktorý to robí naplno a je ochotný na sebe pracovať môže byť dlhodobo úspešný. Čo sa nám aj darí :-)

Našim spoločným cieľom je aby sme mohli profesionálne pomôcť všetkým klientom, ktorí to potrebujú a maju záujem o naše služby v každom okresnom meste na Slovensku. 

25 ročné skúsenosti

Najlepší maklér

Zo života makléra

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.