12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

16-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Bc. Vladimír Bujda

ARCHEUS reality Bardejov
Tel.: +421 917 500 250
Email: bujda@archeus.sk

"Keďže väčšina ľudí predáva alebo kupuje nehnuteľnosť jeden-dvakrát za život, a nemá často ani len predstavu o potrebných krokoch vedúcich k úspešnému obchodu, vynakladám maximálne úsilie pre zjednodušnie ich situácie."

 

Obchodu s realitami ako realitný maklér sa venujem od roku 2011. Za túto dobu som stihol získať množstvo skúseností v podobe úspešne zrealizovaných realitných obchodov a taktiež množstvo spokojných klientov, z ktorých sa väčšina stala aj mojimi priateľmi.

 

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí mi plne dôverujú a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Moja práca je aj mojim koníčkom a verím, že ju budem robiť ešte veľmi dlho.

11 ročné skúsenosti
123 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Ďakujeme za pomoc pri kúpe bytu, naša starosť bola minimálna, so všetkým nám pomohol a za nás vybavil p. Vladimír Bujda.

Ešte raz ďakujeme za Vašu odbornú pomoc pri kúpe nehnuteľnosti.

Ema P.

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať p. Bujdovi, že vďaka nemu sa stal náš sen o novom bývaní skutočnosťou. Taktiež by sme chceli oceniť jeho profesionálne skúsenosti s vybavením našej hypotéky o ktorú sa za nás postaral on a odbremenil nás tak od všetkých starostí. Ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujeme.  

" D. F. "

Som nadmieru spokojná so službami realitnej kancelárie ARCHEUS reality Bardejov. Je to profesionálna agentúra na najvyššej úrovni.  Ich  služby som využila už v dvoch prípadoch s pozitívnym výsledkom. 
Boli spoľahliví, ochotní, priateľskí, nonstop k službám. Vybavili mi aj administratívne záležitosti až do konca. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Jana P.

Profesionálny prístup, snaha nájsť riešenie k spokojnosti všetkých zúčastnených strán, čo viedlo k uzavretiu zmluvy. Do budúcna určite využijem služby ARCHEUS - Bardejov. 

Ľubomír B.

Dobrý deň.... P. Bujda, resp., real. kancelária ARCHEUS: predovšetkým ĽUDSKÝ a MILÝ PRÍSTUP, ústretovosť a ochota poradiť vo všetkom.... To sa už v dnešnej dobe moc nevidí.

Lenka M.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.