12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Bc. Vladimír Bujda

  • Bardejov
Ako vám môžem pomôcť?

Vitajte. Som váš spoľahlivý sprievodca vo svete nehnuteľností v Bardejove. V tejto oblasti pôsobím od roku 2011 a mám bohaté skúsenosti ako realitný maklér. Predaj alebo nákup nehnuteľnosti je pre väčšinu ľudí významnou udalosťou, často spojenou s množstvom neznámych pojmov a postupov. Mojím cieľom je zjednodušiť vám celý proces a zabezpečiť, aby ste dosiahli úspech bez stresu.

Profesionálna skúsenosť: Od roku 2011 som úspešne zrealizoval množstvo obchodov, pričom som si vybudoval dlhodobé priateľstvá s mojimi klientmi. Nie sú to len podpisy na papieri, ale aj dôvera a spokojnosť ľudí, ktorí sa na mňa obracajú s dôverou.

Osobný prístup: Spolupracujem s klientmi, ktorí mi plne dôverujú, a vždy sa snažím robiť svoju prácu naplno a čo najlepšie. Vaša spokojnosť je pre mňa prvoradá a každému klientovi venujem individuálnu pozornosť.

Vášeň pre nehnuteľnosti: Moja práca nie je len povinnosťou, ale aj vášňou. Verím, že túto vášeň budem napĺňať ešte veľmi dlho, a že budem naďalej pomáhať ľuďom dosahovať ich sny a ciele v oblasti nehnuteľností.

Ak hľadáte profesionála, ktorý vám pomôže predať alebo kúpiť nehnuteľnosť v Bardejove, spoľahnite sa na mňa. Spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre vašu situáciu a zabezpečíme úspešný obchod. Teším sa na spoluprácu.

13 ročné skúsenosti
152 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Absolútna spokojnosť s ochotou, komunikáciou, vysvetlením a profesionalitou...
 

MUDr. Jaroslav P.

Ďakujem p. Bujdovi za promtné riešenie, profesionálny prístup. Aj vďaka nemu sme prenájom nehnuteľnosti poriešili v krátkom čase bez zbytočných prieťahov. Určite ho budeme odporúčať ďalej.
 

Lenka Š.

S realitnou kanceláriou ARCHEUS v Bardejove, som opakovane nadmieru spokojná.

 

Maklér Bc. Bujda Vladimír, má dlhoročné a bohaté skúsenosti s predajom nehnuteľnosti, je radosť s ním spolupracovať. Pri predaji nehnuteľnosti som nemala takmer žiadne starosti, všetko zorganizoval a vybavil až do posledného podpisu, za čo mu veľmi pekne ďakujem.

 

Ak sa rozhodnete predávať alebo kupovať nehnuteľnosť určite odporúčam obrátiť sa na neho. 

 

Ďakujem za spoluprácu a prajem veľa spokojných klientov.

 

Silvia D.

Dobrá komunikácia, dokonca mi pán Bujda zaplatil aj kolok na katastri v hodnote 66 eur, dobra služba, spokojnosť. Odporúčam.

 

Maroš J.

Veľmi príjemná komunikácia, odbornosť, naplánovanie časovo. Vďaka.

 

Markéta G.