12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Mária Fereková

  • Bardejov
Ako vám môžem pomôcť?

Po rokoch pôsobenia v zahraničí som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách, ktoré ma vždy veľmi priťahovali.

Veď TAJOMSTVOM ŠŤASTIA je nezištná pomoc druhým.

A ja viem, že mojím poslaním na tomto svete je pomáhať ľuďom a robím to s nadšením a láskou. Práca realitného makléra je pre mňa výnimočná tým, že je to môj koníček...moja vášeň...neskutočne ma to baví a napĺňa.

Svojej práci venujem celé svoje srdce a úsilie. V prvom rade mi záleží na maximálnej kvalite vedúcej k plnej spokojnosti klientov, ktorí sa ku mne radi vracajú.

Pre niekoho môže byť predaj nehnuteľnosti možno starosť, no pre mňa je to radosť sprevádzať ľudí až do úspešného konca.

Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem, ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom. Ako si nájsť ten pravý domov.

66 referencií

Moje služby

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Spolupráca s Vami pani Fereková bola super.
Veľmi ocenujem, že ste na naše otázky a požiadavky reagovali v akomkoľvek čase a rýchlo.
Ústretová, milá, ochotná a komunikatívna.
Ďakujeme veľmi pekne a určite Vás odporučíme ďalej.

" Ivana P. "

Týmto by som chcela vyjadriť poďakovanie realitnej kancelárii Archeus a najmä realitnej maklérke pani Márii Ferekovej za profesionálny prístup, ústretovosť, rýchlu komunikáciu a skvelú spoluprácu, ktorá trvala už od prvej obhliadky bytu až po odovzdanie. S priateľom sme boli veľmi spokojní.

" Timea P. "

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke Majke Ferekovej, ktorá odviedla profesionálnu prácu už od prvotnej obhliadky bytu až po samotný predaj. Všetko podrobne pripravila, vysvetlila a zorganizovala. Radosť s Majkou spolupracovať. Taktiež by som sa chcel na záver veľmi pekne poďakovať celej realitnej kancelárii Archeus.

" Miroslav. N."

Od chvíle, keď sme začali komunikovať, bola evidentná profesionalita a odbornosť pani Ferekovej. Celý proces bol rýchly a najmä bezproblémový. Obhliadku sme si dohodli na nedeľu, čo si veľmi ceníme, že sa nám p. Fereková prispôsobila. Na naše dodatočné otázky po obhliadke sme dostali veľmi rýchlo odpovede + keďže máme skúsenosti s viacerými realitnými kanceláriami a maklérmi, priateľské vystupovanie p. Ferekovú  odlišujú od iných maklérov, na základe čoho by som jej služby odporučila každému, kto potrebuje spoľahlivého a ochotného realitného makléra.

" Erika. K. "

S obhliadkou sme boli nadmieru spokojní aj s vysvetlením všetkých nami položených otázok. Páčil sa nám objektívny prístup maklérky, bez nejakého zbytočného prikrášľovania skutočností, plus ochota pomôcť s prípadným ďalším hľadaním možnej nehnuteľnosti nám na mieru. Ďakujeme pekne.

" Katarína C."

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.