12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Mária Fereková

  • Bardejov
Ako vám môžem pomôcť?

Po rokoch pôsobenia v zahraničí som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách, ktoré ma vždy veľmi priťahovali.

Veď TAJOMSTVOM ŠŤASTIA je nezištná pomoc druhým.

A ja viem, že mojím poslaním na tomto svete je pomáhať ľuďom a robím to s nadšením a láskou. Práca realitného makléra je pre mňa výnimočná tým, že je to môj koníček...moja vášeň...neskutočne ma to baví a napĺňa.

Svojej práci venujem celé svoje srdce a úsilie. V prvom rade mi záleží na maximálnej kvalite vedúcej k plnej spokojnosti klientov, ktorí sa ku mne radi vracajú.

Pre niekoho môže byť predaj nehnuteľnosti možno starosť, no pre mňa je to radosť sprevádzať ľudí až do úspešného konca.

Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem, ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom. Ako si nájsť ten pravý domov.

74 referencií

Moje služby

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Pani Fereková urobila skvelú pracu. Môj prípad bol komplikovaný veľkým časovým posunom zo zahraničia, ale pani Fereková napriek tomu komunikovala rýchlo a efektívne. Definitívne ju doporučujem.

" Silvia H. "

Od prvého dňa čo sme prišli na obhliadku sme vedeli, že práve toto bude náš domov. Bez veľkej pomoci pani Ferekovej by sme sa ťažko k nášmu domovu dopracovali, nakoľko predávajúca žije už roky v Austrálií. Pani Fereková neustále hľadala najlepšie riešenia, ako súperiť s časom čo sa napr. týka vybavenia a odoslania zmlúv do Austrálie a späť, vybavenie katastra a podobne. Počas našej cesty nás sprevádzala a krok po kroku všetko do podrobna vysvetľovala aký bude ďalší postup, aby sme boli víťazmi nad časom my. Ale pre nás je VÍŤAZKA ONA. Bez jej pomoci by sme ťažko zrealizovali náš sen...náš nový domov. Preto pani Ferekovej patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

" Patrik a Martina Š. "

Skvělá práce! Je inspirujíci vidět, jak pečlivosť a odbornosť přináší pozitívni zpětnou vazbu od klientu. Váš přístup je příkladem pro celé odvětví a dokazuje, že osobní přístup a profesionalita jsou klíčem k úspechu v realitním světě!

"Klaudia Rojčík Kocmanová" - realitný máklér a mentor

Vysoko oceňujem úžasnú pomoc pani Ferekovej pri predaji mojej nehnuteľnosti. Jej ústretovosť a ľudský prístup si nesmierne vážim a oceňujem. Omnoho ľahšie sa tak lúčim s milovaným bytom, ktorému pani Fereková našla tých najlepších budúcich majiteľov. Jej služby vrelo odporúčam ❤️

" M. L. "

Bola som spokojná od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti.
Maklérka bola ústretová, ochotná a profesionálna.
V prípade budúcej kúpy, predaja alebo prenájmu, by som sa na ňu obrátila opäť.

- Mária B. -

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.