12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

RNDr. Vlastimil Host

ARCHEUS reality Kežmarok
Tel.: +421 918 743 047
Email: host@archeus.sk

Kúpa alebo predaj domu, či bytu, je pre mnohých ľudí najväčšou transakciou, ktorú počas svojho života urobia. Pre väčšinu z nich je to obrovská suma peňazí, ktorú sú nútení zaplatiť. Aj v takýchto prípadoch musí byť realitný maklér nápomocný  a byť príkladom osoby, na ktorú sa môžu predávajúci spoľahnúť, a ktorej môžu dôverovať.

Mnohí chcú pracovať ako realitní makléri, no nie každý vie akceptovať  každého klienta. Ja sa vo svojej praxi spolieham na svoje dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi. Vždy sa snažím, aby predaj, či kúpa nehnuteľnosti boli pre bežných ľudí, ktorí zveria svoju nehnuteľnosť  do rúk našej realitnej kancelárie, jedinečným zážitkom.

7 ročné skúsenosti
104 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Spokojnosť zo všetkých strán ohľadom predaja našej nehnuteľnosti, všetko bolo na profesionálnej úrovni, realitnú kanceláriu budeme určite odporúčať aj svojim známym.

Komunikácia s maklérom bola na výbornej úrovni. Ochotne komunikoval, bol spoľahlivý a veľmi pozorný. Snažil sa výjsť v ústrety obom stranám. Stretla som sa s mnohými maklérmi, ale toto bola moja najlepšia skúsenosť. Oceňujem 3D prehliadku a to, že fotky súhlasili s reálnym stavom nehnuteľnosti.

Hlasová referencia

V mojom prípade sa jednalo o prenájom nehnuteľnosti s tým, že s pánom Hostom už spolupracujem nejaký čas a vždy maximálna spokojnosť. Či už čo sa týka prehliadok, takisto komunikácia, zmluvy, nejaké dohody. Naozaj vysoká, vysoká profesionalita a za mňa 100%-ná  robota. Takže naozaj spokojnosť a dodatočne ďakujem krásne pánovi Hostovi za všetko.

Ďakujem za Vašu službu, bola som spokojná, prajem, veľa úspechov v ďalšej práci. Ak by som v budúcnosti potrebovala Vaše služby, rozhodla by som sa opäť pre Vás. S pozdravom Bibiana P.

Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom pri predaji mojej nehnutelnosti.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.