12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Mária Arvaiová

ARCHEUS reality Humenné
Tel.: +421 905 790 696
Email: arvaiova@archeus.sk

Pri predaji, kúpe nehnuteľnosti a zároveň pri zabezpečení sprostredkovania financií pre klienta zúročím 23 ročné skúsenosti v oblasti predaja v bankovom sektore a zároveň 6 ročné skúseností v oblastí stavebníctva.

 

Mojím cieľom sú maximálne spokojní klienti, ktorých chcem sprevádzať na ceste od prvej myšlienky o novom bývaní až do realizácie ich sna.

74 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Som veľmi spokojný,  až prekvapený s Archeus , aké majú profesionálne nasadenie k svojim  klientom. je to super. S.

Maximálna spokojnosť so službami realitnej kancelárie. Výborná komunikácia od začiatku predaja nehnuteľnosti. Určite môžem iba odporúčať.

Veronika H.

ARCHEUS mi bol odporúčaný známym z iného mesta. Po prvom kontakte s pani Arvaiovou a prvým telefonátom, kde sme si stanovili podmienky a kde mi boli vysvetlené niektoré veci ohľadom predaja nehnuteľnosti som len uistil, že pani Arvaiová je skúsená v oblasti nehnuteľností. Celý predaj netrval dlho, keďže som dal na profesionalitu pani Arvaiovej a jej rady. Predaj šiel hladko, o všetkom som bol informovaný včas, podklady pripravené a vypracované do detailu. Aj ked som mal zákonneho zastupcu na predaj nehnuteľnosti, nikdy som nemal pochýb, keďže komunikácia bola skvelá. Ďakujem za pomoc s predajom nehnuteľnosti, vrelo odporúčam.

Už druhýkrát som využila služby pani Majky a musím sa poďakovať za rýchly predaj nehnuteľnosti, vážim si, že je všetko spravene za mna k mojej spokojnosti .Takých kompetentných a ústretových ľudí by mali mať vsetky realitné služby .Dakujem

Veľmi oceňujem profesionálny a ľudský prístup p. Arvaiovej a jej kolegyne, ochotu pomôcť, poradenstvo aj mimo pracovnej doby, zrozumiteľné vysvetlenie finančných otázok aj laikom. V budúcnosti viem na koho sa obrátiť v prípade predaja/kúpy nehnuteľnosti.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.