12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Ing. Róbert Demčák

  • Prešov
Ako vám môžem pomôcť?

Odkedy som sa začal venovať práci realitného makléra, zistil som, že pri komunikácii s klientami je potrebné,  aby realitný maklér  načúval ich predstavám a požiadavkám, vedel im poradiť tak, aby klient svoj sen či už o novom byte, rodinnom dome alebo pozemku zrealizoval čo najskôr a k svojej plnej spokojnosti. Toto je mojim cieľom, a vždy ma poteší ak sa spokojný klient po nejakom  čase vráti k nám na pobočku a obráti sa na mňa s nejakou novou požiadavkou. Vtedy viem, že moja práca má zmysel a pre realitného makléra niet lepšej motivácie.

7 ročné skúsenosti
19 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Zo života makléra

Referencie

Vyjadrujem svoju maximálnu spokojnosť s prístupom a prácou p. Ing. Demčáka. Najviac oceňujem korektnosť v jednaní a dodržiavanie dohodnutých krokov s absolútnou profesionalitou. S takýmito ľuďmi sa dobre spolupracuje. Ďakujem.
M. Rusňák

Bol som veľmi spokojný, ústretovosťou, ochotou, profesionálnym prístupom, flexibilitou i trpezlivosťou v tejto neľahkej dobe. Celý priebeh predaja i vybavovania rôznych papierovačiek prebehol v pokoji, bez stresov, takže človek nebol v nepokoji. Pán Demčák sa prejavil ako pravý profesionál a človek na správnom mieste, istý si vo svojom konaní, čo bolo priam hmatateľné. Ešte raz, patrí mu veľká vďaka.

                              Pavol K. 

Pán Demčák ma naozaj profesionálny a ľudský pristup ku klientom. Je spoľahlivý a zodpovedný. Nase požiadavky riešil ústretovo a promptne. Môžem len odporučiť. Ďakujeme.   

                           Renáta G.

Profesionálny prístup, seriózne jednanie, odborné poradenstvo, kvalitná príprava všetkých podkladov od začiatku predaja až do konca. Predaj bol uskutočnený takmer bez môjho zásahu.

p. Rudolf P. 

Pán maklér bol maximálne profesionálny, poskytol relevantné informácie, reagoval na všetko okamžite a profesionálne. Sme veľmi spokojní.

                                                           Branislav P.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.