12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Pomáhame s Dobrým anjelom

banner-dobry-anjel.jpg
 

ARCHEUS celoslovenská sieť realitných kancelárií patrí do úzkeho kruhu slovenských ANJELSKÝCH FIRIEM, ktoré pomáhajú tým, ktorí to najviac potrebujú.

My pomáhame pravidelne, každý mesiac už od roku 2006, od nášho "narodenia". Teda už od samotného vzniku organizácie Dobrý Anjel. Za toto obdobie sme podali pomocnú ruku už 600+ rodinám, ktorým osud nedoprial toľko šťastia ako ostatným.

 

Chceme sa poďakovať predovšetkým Vám, našim klientom, pretože aj vďaka Vám pomáhame. 

dobry-anjel-pohladnice-archeus.png

Dobrému Anjelovi ďakujú aj tieto rodiny...

rodina2.png

Pani Eva s manželom vychováva dve deti vo veku 5 rokov a 2 mesiace. Staršia dcéra je Viktória, ktorej v diagnostikovali akútnu leukémiu. Momentálne je hospitalizovaná a nastúpila na dlhú a náročnú liečbu.

Odkaz Dobrým Anjelom:

Viktorka sa zotavuje po úspešnej liečbe. Sme hrdí na ňu, že vydržala a úspešne ukončila náročnú liečbu. Ďakujeme všetkým Dobrým Anjelom za finančnú pomoc. Vďaka ich pomoci sme mohli kúpiť Viktorke potrebné a nevyhnutné lieky ako aj vitamíny.

rodina1.png

Pani Iveta s manželom vychovávajú dve deti vo veku 7 a 5 rokov. Staršiemu synovi Matejovi diagnostikovali cystickú fibrózu. Diagnóza bola potvrdená aj mladšej dcére Lucii. Celý život rodiny sa točí okolo liekov, inhalácií, cvičení a dýchania.

Odkaz Dobrým Anjelom:

Na to, aby niekoho mohol pomáhať, nestačí mať len peniaze, ale je potrebné mať aj dobré srdce. Nie každý sa dokáže vcítiť do trápenia druhých a Vy to dokážete. Obdivujem Vás a zároveň si v kútiku duše prajem, aby sa našiel jeden anjelik aj pre naše deti. Ďakujem.

mama-2dcery.png

Pani Marta je rozvedená a sama vychováva dve deti vo veku 18 a 16 rokov. Mladšia je Janka a po dlhých vyšetreniach jej diagnostikovali leukémiu. Nastúpila na dlhú a náročnú liečbu.

Odkaz Dobrým Anjelom:

Je krásne vedieť, že existujú ľudia, ktorí si ešte vážia ľudský život a napriek tomu, že nás nepoznajú snažia sa nám uľahčiť ťažké chvíle, ktoré prežívame a nezištne nám pomáhajú. Preto sa chcem srdečne poďakovať za všetko, čo pre nás robíte.

 

Staňte sa Dobrým Anjelom aj Vy!