12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Franchising: Otázky a odpovede

banner-otazky-a-odpovede-k-franchisingu.jpg

 

Chcem podnikať s ARCHEUS-om a nemám skúsenosti:

Skúsenosti sa dajú získať a naučiť, ak ste v správnej firme.  V ARCHEUS-e   už viac ako 16 rokov zbierame tie správne návody ako to robiť, aby sme boli úspešní. Dôležité je, že si ich navzájom posúvame. 

To je obrovská výhoda oproti novej samostatnej kancelárií, ktorá nemá žiadnu podporu a všetko musí vyskúšať na vlastnej koži. Je tam 90% pravdepodobnosť, že neprežije najbližších 12 mesiacov.

 

Ako sa Vám darí v tejto dobe otvárať ďalšie pobočky?

Našou veľkou výhodou je práve celkové pokrytie trhu aj úspory na spoločnom marketingu. Pre Vás, ako budúceho majiteľa pobočky, s výhodami úspešnej slovenskej realitky, bude štart výrazne jednoduchší a rýchlejší. Vďaka nášmu tímu a prepracovanému know-how budete môcť počas niekoľkých týždňov sprostredkovávať predaj, kúpu a prenájom nehnuteľnosti ako aj zabezpečovať komplexné služby pre svojich klientov. Vy však nemusíte obetovať roky svojho života budovaním a získavaním skúseností – fungujete ihneď! Na prvý pohľad je to jednoduché – dobrý nápad, rýchla príprava, kvalitný tím a rozbehnutie bez zaváhania. Dôležité je naše kvalitné know-how vyskúšať.

 

Musím mať skúsenosť v oblasti realít, aby som mohol mať pobočku realitnej kancelárie?

Skúsenosti sú veľkou výhodou, ale väčšina majiteľov nepracovala v realitách. Najdôležitejšie je venovať sa tomu na plno, učiť sa nové veci a nechať si poradiť.  Po absolvovaní školení a pri dodržiavaní našich pravidiel, zásad a manuálov je možné úspešne podnikať aj bez predchádzajúcich skúseností.

 

Kde všade svoje služby ponúkame? 

ARCHEUS sieť realitných kancelárií pôsobí na Slovensku už 16 rokov. Neustále rastieme a otvárame nové pobočky. Je to dôkaz, že reality nie sú parketou iba nadnárodných gigantov, ale že zastávajú veľmi významnú pozíciu aj v menších regiónoch. Aktuálny zoznam našich pobočiek nájdete TU. 

 

Aké sú výhody oproti iným sieťam realitných kancelárií na Slovensku? 

ARCHEUS je slovenská firma so sofistikovaným systémom práce a dobrou povesťou. Máme vlastnú ARCHEUS akadémiu, prepracovaný firemný systém, vlastné marketingové oddelenie...Sledujeme trendy a pravidelne prinášame maklérom nové možnosti či už pri samotnom predaji alebo sebaprezentácii. 

 

Kto mi zaručí prosperitu realitnej kancelárie ak vedľa mojej pobočky otvoria ďalší podnikatelia rovnakú kanceláriu (ako to môžeme vidieť u zahraničných realitiek? 

ARCHEUS ponúka územnú exkluzivitu, takže sa nemôže stať, aby v jednej lokalite bolo viac našich realitných kancelárií.

 

Prečo by som mal podnikať s ARCHEUS-om, keď už mám vlastnú realitnú kanceláriu?

 Malé a stredné realitné kancelárie majú čím viac tým ďalej ťažšie podmienky na svoju prevádzku. Veľká sieť realitných kancelárií umožňuje výrazné zníženie nákladov na inzerciu, marketing, školenia, právne služby, správu webstránky,  nábor maklérov a podobne. Ďalšou výhodou je zdieľanie skúseností s inými realitnými maklérmi a majiteľmi pobočiek, ktorí majú podobné problémy a skúsenosti. Podpora v rámci siete Vám zaručene zefektívni Vaše podnikanie.

  

Už som pod inou zahraničnou značkou a končí mi franchisingová zmluva. Je možné sa dohodnúť na podnikaní pod značkou ARCHEUS?

 Áno, po skončení Vašej súčasnej zmluvy môžete uzavrieť novú zmluvu. Všetko môžeme naplánovať tak, že budete pokračovať vo svojom podnikaní s tradičným systémom ARCHEUS.  Vždy dbáme na etiku a férovosť v podnikaní, a preto nikdy neohovárame konkurenciu ani nesľubujeme nič, čo nie je možné.

 

Aké sú výhody oproti iným realitným sieťam? 

Kvalita a profesionalita v poskytovaní služieb klientom i pobočkám nás odlišuje od konkurencie. Ďalšou črtou je podiel exkluzívnych zmlúv, ktoré predstavujú takmer 90% z celkového objemu ponúk. To svedčí o kvalitnom systéme školení a marketingu.

 

Poskytujete odborné školenia pre maklérov i majiteľov pobočiek? 

Naši realitní makléri ako aj majitelia pobočiek prechádzajú školeniami NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Vzdelávame sa aj prostredníctvom vlastnej ARCHEUS akadémie + online školenia.

 

Chcel by som si „zarezervovať“ lokalitu, ale chcem radšej počkať po stabilizácii trhu. Je to možné?

Naše zameranie je rezidenčný trh ( byty, domy, pozemky), ten funguje stále, a preto nie je na mieste obávať sa začiatku podnikania v realitách. V každej lokalite je iba jedna pobočka, preto neváhajte a v prípade záujmu nás kontaktujte ešte dnes!

Kontaktujte nás

kontaktny-formular-bublinka.png

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.