12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie od našich klientov

Ing. Ján Prusák ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

Všetko bolo super, prístup p.Prusáka bol maximálne profesionálny a korektný, na všetkom na čom sme sa dohodli platilo na 100%, určite zanechávam pozitívny feedback a vrelo odporúčam každému.

Tomáš S.

Mária Fereková ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Pani Fereková urobila skvelú pracu. Môj prípad bol komplikovaný veľkým časovým posunom zo zahraničia, ale pani Fereková napriek tomu komunikovala rýchlo a efektívne. Definitívne ju doporučujem.

" Silvia H. "

František Mikluš ARCHEUS reality Košice Profil makléra

Veľká spokojnosť odborník na svojom mieste určite ho dalej doporučím svojim známym Beáta S.

Mária Fereková ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Od prvého dňa čo sme prišli na obhliadku sme vedeli, že práve toto bude náš domov. Bez veľkej pomoci pani Ferekovej by sme sa ťažko k nášmu domovu dopracovali, nakoľko predávajúca žije už roky v Austrálií. Pani Fereková neustále hľadala najlepšie riešenia, ako súperiť s časom čo sa napr. týka vybavenia a odoslania zmlúv do Austrálie a späť, vybavenie katastra a podobne. Počas našej cesty nás sprevádzala a krok po kroku všetko do podrobna vysvetľovala aký bude ďalší postup, aby sme boli víťazmi nad časom my. Ale pre nás je VÍŤAZKA ONA. Bez jej pomoci by sme ťažko zrealizovali náš sen...náš nový domov. Preto pani Ferekovej patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

" Patrik a Martina Š. "

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Skvelý prístup, rýchle jednanie a 100% profesionalita.

Tomáš K.

Tatiana Škultétyová ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Veľmi milá pani maklérka, u ktorej je vidieť, že ju práca baví. Ohľadom domu nám povedala všetko a na prípadné otázky ochotne a pohotovo odpovedala. Veľmi ústretova. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s ňou pri kúpe domu.

 

Zuzana Kissová ARCHEUS reality Trnava Profil makléra

Ďakujeme p. Kissovej za milý a odborný prístup pri predaji bytu v Galante. Promptné vybavenie náležitostí.... Filová Mária

Tatiana Škultétyová ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Dobrý deň. Dnes sme mali stretnutie s pani maklérkou. Aj keď sme sa ešte nevyjadrili ako sme sa rozhodli ,tak mám s pani maklérkoy veľmi dobrý pocit. Už či sa rozhodneme pozitívne, alebo negatívne, pani makléra nám poskytla všetky informácie o ktoré sme  mali záujem veľmi dôkladne ako sa vraví "polopate".a možno aj niečo naviac. Veľmi pekne ďakujeme. A...možno?....Ak sa tak stane, sa teším na ďalšiu spoluprácu.

                                 M.K.

Zuzana Bielousová ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Zuzke Bielousovej za jej skvelú prácu pri predaji môjho bytu.
Pred rokom som ju stretla náhodou pri ohliadke bytu a zaujal ma jej priateľský a súčasne profesionálny prístup.Sympatická, prívetivá, milá, ochotná, empatická no proste skvelá osôbka. Hneď som vedela, že keď raz budem predávať byt bude to ONA ktorú oslovím na spoluprácu, a tak sa aj stalo. Byt sme predávali, keď bol trh s nehnuteľnosťami na bode mrazu, ale ona to nevzdávala a stále ponúkla nejaké riešenia. Našli sme záujemcov o byt, a to bol iba začiatok našej cesty. Kupujúci brali úver cez Štátny fond rozvoja bývania, Zuzka bola ochotná pomôcť aj im. Bol to zdĺhavý a časovo náročný proces, a Zuzka im pomáhala pri každom jednom kroku.
Nepoznám v dnešnej dobe takú ochotu, pracovitosť, a zanietenosť do svojej práce ako má Zuzka.
Touto recenziou sa jej ešte raz chcem veľmi pekne poďakovať a odporúčam ju všetkým ľuďom,ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť alebo si nevedia rady s predajom nehnuteľnosti, aby ju oslovili a potvrdili moje slová,že je to NAJLEPŠIA MAKLÉRKA.

Mária Sčisláková

Mária Arvaiová ARCHEUS reality Humenné Profil makléra

Odporúčam všetkým. Profesionálny prístup, orientácia v problematike, schopnosť navrhovať riešenia, komunikácia. Všetko na vysokej úrovni. V rámci regiónu TOP.

Mária Fereková ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Skvělá práce! Je inspirujíci vidět, jak pečlivosť a odbornosť přináší pozitívni zpětnou vazbu od klientu. Váš přístup je příkladem pro celé odvětví a dokazuje, že osobní přístup a profesionalita jsou klíčem k úspechu v realitním světě!

"Klaudia Rojčík Kocmanová" - realitný máklér a mentor

RNDr. Vlastimil Host, RSc. ARCHEUS reality Kežmarok Profil makléra

Veľká spokojnosť, radi využijeme Vaše  služby aj v budúcnosti. S pozdravom M.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.