12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie od našich klientov

Mária Fereková ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

S pani Máriou Ferekovou som spolupracoval pri predaji môjho bytu a musím povedať, že som s jej prácou maximálne spokojný. Od prvého momentu bola pani Fereková profesionálna, ochotná a vždy pripravená odpovedať na moje otázky.
Tu je zopár vecí, ktoré som na jej práci obzvlášť ocenil:

Odbornosť: Pani Fereková má hlboké znalosti realitného trhu a dokázala mi poskytnúť cenné rady ohľadom ceny môjho bytu a stratégie predaja.


Komunikácia: Pani Fereková so mnou bola v neustálom kontakte a vždy ma informovala o všetkých krokoch predaja. Veľmi oceňujem jej promptnosť a ochotu odpovedať na moje otázky, aj keď boli triviálne.


Marketing: Pani Fereková efektívne propagovala môj byt a pritiahla množstvo potenciálnych kupcov. Vďaka jej marketingovým stratégiám sa mi byt podarilo predať bleskovo.


Profesionalita: Pani Fereková je vždy profesionálna a ústretová. Dokázala vyriešiť všetky problémy, ktoré sa počas predaja vyskytli, a vždy mala všetko pod kontrolou. Pomohla mi s vybavením všetkých potrebných dokumentov a administratívnych záležitostí.


Vďaka pani Ferekovej bol predaj môjho bytu bezproblémový a bez stresu. Určite ju ODPORÚČAM každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Zlatica Chrupková, RSc. ARCHEUS Bratislava Premium Profil makléra

S vašim vystupovaním sme boli spokojní. Aktuálne sa obzeráme po ďalších pozemkoch kde je možno skoršia výstavba. Ďakujem Martin P. 

 

 

Zlatica Chrupková, RSc. ARCHEUS Bratislava Premium Profil makléra

So sluzbami maklerky pri obhliadke som bola spokojna, prisla vcas s usmevom, poukazovala, vyvetlila, dala navrhy na mozne rekonstrukcie. Avsak nehnutelnost bola v hroznom stave, tak ako vo vnutri, tak aj z vonka. Majitel by sa mal zamysliet nad ponukou.
Dakujem maklerke za jej cas. 
Nech sa Vam dari.

 

Sabina S.

Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra

Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu,

prajem všetko dobré.

Ing. Alexandra Michalková ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Maklérka bola milá, ústretová, vedela nás dobre navigovať na miesto obhliadky a podala nám všetky informácie. Odporúčam každému.
Jana K.

RNDr. Vlastimil Host, RSc. ARCHEUS reality Kežmarok Profil makléra

Naše stretnutie bolo úprimné, vecné - teším sa na bezproblémový priebeh.
S pozdravom a prianím pekného dňa 
Ľ.R.

Ivana Poláková ARCHEUS Bratislava Premium Profil makléra

Pani Poláková už pri prvom kontakte (telefonickom) pôsobila profesionálne a milo. Oceňujeme najmä spôsob ako s nami komunikovala. Podrobne nám vysvetlila všetky podrobnosti týkajúce sa nehnuteľnosti. Rozprávala sa s nami otvorene, bola prispôsobivá našim požiadavkam ohľadom prehliadky a počas nej nám s úsmevom na tvári odpovedala na všetky otázky. Pre nás to bola najlepšia prehliadka s najlepším prístupom. Ďakujeme.

 

A.B.

Ing. Alexandra Michalková ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Ďakujeme za obhliadku, veľmi milá pani maklérka.
M.L.

Tatiana Škultétyová ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Dnes bola obhliadka na našom dome a boli sme veľmi spokojní s prezentáciou pani maklérky Škultétyovej, ktorá všetko krásne odprezentovala klientom čo mali veľký záujem o kúpu. Profesionálny prístup a veľké znalosti určite pomôžu pri predaji našej nehnuteľnosti. Veľké ďakujem.

Ivana Poláková ARCHEUS Bratislava Premium Profil makléra

S pani Polákovou sme mali úžasnú skúsenosť. Bola milá, ochotná, starostlivá, empatická. Dostali sme všetky informácie, ktoré sme potrebovali, ako aj odpovede na naše otázky :)

 

J.S.

Ivana Poláková ARCHEUS Bratislava Premium Profil makléra

Dnes som mal možnosť spolupracovať s pani Polákovou pri obhliadke bytu a musím povedať, že som bol veľmi spokojný.
Pani Poláková bola mimoriadne profesionálna, priateľská a ochotná odpovedať na všetky moje otázky.

Počas obhliadky mi poskytla všetky potrebné informácie o byte, ako aj o jeho okolí. Jej prístup bol veľmi ústretový a trpezlivý, čo nie je úplne bežné u realitných makléroch. Väčšina to chce len v priebehu minúty ukázať a ihneď odísť.

Oceňujem aj to, že bola časovo flexibilná a dokázala prispôsobiť čas obhliadky. Celkový dojem z obhliadky bol veľmi pozitívny a môžem pani Polákovú jednoznačne odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivú a profesionálnu realitnú maklérku.

 

M.R.

Zuzana Bielousová ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

Vysoko profesionálny aj ľudský prístup počas celej doby predaja nehnuteľnosti, počnúc spracovaním dokumentácie, vzájomnou komunikáciou počas doby predaja a potrebnými službami ako aj poradenstvom.

Milan Sedlák