12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie od našich klientov

Ing. Róbert Demčák ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

Ďakujem za bezproblémový a vysoko profesionálny priebeh predaja mojej nehnuteľnosti. Osobitne chcem vyzdvihnúť zároveň ľudský prístup Ing. Demčáka, s ktorým celý proces predaja prebehol úplne ľahko a v pohode. Všetkým mojím známym, ktorí v budúcnosti budú riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľností budem Vašu realitnú kanceláriu odporúčať. V prípade, že v budúcnosti budem potrebovať služby realitnej kancelárie, tak sa opäť s dôverou a skvelou skúsenosťou obrátim na ARCHEUS a konkrétne na p. Ing. Demčáka. Len tak ďalej, robíte skvelú prácu. S pozdravom a prianím všetkého dobrého ostáva Mgr. Danka Lenártová

JUDr. Beáta Ďuranová ARCHEUS Bratislava reality Profil makléra

Pani Ďuranová bola na obhliadke načas, veľmi príjemná, kultivovaná. Podala všetky informácie, ktoré bolo potreba o danej nehnuteľnosti. T.K.

Ing. Jana Mikolášková ARCHEUS Bratislava reality Profil makléra

Boli sme spokojní s komunikáciou s pani Mikoláškovou, zariadila rýchly termín obhliadky a poskytla nám všetky potrebné informácie. Oceňujeme informácie navyše o susedných pozemkoch vedľa nehnuteľnosti aj o štvrti, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza. A.P

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

S pani Zavadiakovou sme boli nadmieru spokojní. Od úplne prvej prehliadky nehnuteľnosti, cez všetky telefonáty a papierovačky. Milá, ústretová, komunikácia na vysokej úrovni , brala ohľad na to, že máme malú , čo sa času týka. Ani sme len netušili koľko vybavovania to všetko obnáša - vybavovanie katastra, bánk, úradov, dokonca prepis elektriny, plynu a to všetko vybavila  pani za nás. Skladáme klobúk dole a vrelo odporúčame všetkými desiatimi.

Nikola Knapová ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

Milý ústretový prístup slečny maklérky. Odporúčam tak z hľadiska komunikácie ako aj profesionality. Velmi nám pomohla a uľahčila celý proces kúpy a následného sťahovania.

Daniel Šimčík

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Nakoľko som byt predával mimo miesta môjho bydliska, pani Zavadiaková vždy všetko pripravila tak, aby som do Trebišova nemusel behať každú chvíľu. Od nafotenia, cez stratégiu predaja, úrady, až po odovzdanie bytu sa na ňu dalo vždy spoľahnúť. Ak tiež patríte medzi ľudí, ktorí neradi pobehujú po úradoch, tak je pani Zavadiaková tá správna osoba na predaj Vašej nehnuteľnosti :)

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Maximalna spokojnost! Bez vahania odporucam, skvely profesionalny a ludsky pristup.

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Pani Zavadiakova bola som s Vami veľmi spokojná pri predaji bytu, jednanie na profesionálnej úrovni, milá, ústretová ,vybavila všetky potrebné dokumenty vrelo odporúčam predávajúcim aj kupujúcim.
Ďakujem.   Zdenka

Ing. Ján Prusák ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

Realitnú kanceláriu a priamo pána Prusáka môžem len odporučiť. Flexibilný, spoľahlivý a príjemný pán, s ktorým sa výborne komunikovalo. Nájomcu sa mu podarilo nájsť v priebehu jedného mesiaca.

Mária B.

Ing. Ján Prusák ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

S prístupom a komunikáciou som bola veľmi spokojná. Odporúčam.

Martina M.

Nikola Knapová ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

Maximálna spokojnosť, ľudský a ohľaduplný prístup. Ďakujem
 L. Pločicová

JUDr. Beáta Ďuranová ARCHEUS Bratislava reality Profil makléra

Veľmi oceňujem prácu p. Ďuranovej, boli sme s ňou nadmieru spokojní. Hlavne sa nám páčil jej osobný prístup a profesionalita. M.M.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.