12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Mgr. Lenka Zavadiaková

Ako vám môžem pomôcť?

Musím sa priznať, ja svoju prácu milujem. Do každého nového obchodu sa púšťam s plným nasadením a presvedčením, že sa mi ho podarí doviesť do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Mojou motiváciou sú totiž pozitívne referencie mojich spokojných klientov, vďaka ktorým, verím tomu, budem túto prácu robiť ešte veľmi dlho.

 

13 ročné skúsenosti
68 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Referencie

Pani Zavadiaková je veľký profesionál, dalo sa na ňu vo všetkom absolútne spoľahnúť a komunikácia s ňou bola vždy veľmi príjemná.

Profesionálny ako aj ľudský prístup ku klientom hodnotím u Mgr. Zavadiakovej veľmi kladne. Nadmieru som s jej službami spokojný a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ešte raz ďakujem.

Dobrý deň bol som neskutočne prekvapený s prístupom. Všetko mi bolo vysvetlené cela dokumentácia obhliadka všetky papiere náležitosti k tomu. Vybavenie či na katastri  v banke aj u elektrikárov prevzatie byty úžasný ľudsky prístup ďakujem vám veľmi pekne za všetko čo ste pre mna urobili.

Ďakujem krásne Pani Lenka je úžasný človek a veľmi si vážim jej snahu ochotu a za každú cenu a okolnosti vyhovieť klientovi. Verím ze po predaji našej prvej nehnuteľnosti sa jej podarí realizovať nás druhý predaj nehnuteľností ktorí je nevyhnutné ponúknite za účelom rekonštrukcie. Je to  rodičovský dom môjho manžela ale nie je čas udržiavať ho v stave v akom by si skrz ľudí ktorých sme milovali a v ňom bývali zaslúžili.Pani Lenka verím ze všetko chce svoj čas.Dakujem.

Sme veľmi spokojní s pristupom, komunikáciou aj s vyberom kupujúcich. Ďakujeme pani Zavadiakovej a veľmi radi je odporučím e známim.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.