12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Ing. Róbert Demčák

  • Prešov
Ako vám môžem pomôcť?

Odkedy som sa začal venovať práci realitného makléra, zistil som, že pri komunikácii s klientami je potrebné,  aby realitný maklér  načúval ich predstavám a požiadavkám, vedel im poradiť tak, aby klient svoj sen či už o novom byte, rodinnom dome alebo pozemku zrealizoval čo najskôr a k svojej plnej spokojnosti. Toto je mojim cieľom, a vždy ma poteší ak sa spokojný klient po nejakom  čase vráti k nám na pobočku a obráti sa na mňa s nejakou novou požiadavkou. Vtedy viem, že moja práca má zmysel a pre realitného makléra niet lepšej motivácie.

8 ročné skúsenosti
23 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Zo života makléra

Referencie

Príjemný, proaktívny a profesionálny prístup pána makléra.

Radoslav O. 

Dobrý deň. Pekná vďaka patrí p. Ing. Demčákovi Róbertovi za vysoko profesionálny prístup a prehľad vo veci predaja môjho bytu na ul. Bernolákova 15.

Ďakujem za bezproblémový a vysoko profesionálny priebeh predaja mojej nehnuteľnosti. Osobitne chcem vyzdvihnúť zároveň ľudský prístup Ing. Demčáka, s ktorým celý proces predaja prebehol úplne ľahko a v pohode. Všetkým mojím známym, ktorí v budúcnosti budú riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľností budem Vašu realitnú kanceláriu odporúčať. V prípade, že v budúcnosti budem potrebovať služby realitnej kancelárie, tak sa opäť s dôverou a skvelou skúsenosťou obrátim na ARCHEUS a konkrétne na p. Ing. Demčáka. Len tak ďalej, robíte skvelú prácu. S pozdravom a prianím všetkého dobrého ostáva Mgr. Danka Lenártová

Voľba pána Ing. Demčáka pre predaj nehnuteľnosti bolo to najlepšie rozhodnutie. Jeho vystupovanie je profesionálne, vo svojom počínaní je ochotný, trpezlivý, priateľsky a empatický. Vždy bol ochotný odpovedať na moje otázky súvisiacie s predajom. Som veľmi spokojný s jeho službami a môžem ho odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivého a skúseného makléra nehnuteľnosti.

Ing. Pavol M. 

Vyjadrujem svoju maximálnu spokojnosť s prístupom a prácou p. Ing. Demčáka. Najviac oceňujem korektnosť v jednaní a dodržiavanie dohodnutých krokov s absolútnou profesionalitou. S takýmito ľuďmi sa dobre spolupracuje. Ďakujem.
M. Rusňák