12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Mgr. Peter Koprla ARCHEUS reality Záhorie Profil makléra

Ďakujem pani Krčovej a pánovi Koprlovi za skvelú spoluprácu, milý a ochotný prístup. Vďaka Vám sa nám plní náš veľký sen. Ďakujeme :-)

Mária Arvaiová ARCHEUS reality Humenné Profil makléra

Všetko prebehlo v poriadku, dostatok informacii,ochota,ustretovost makléra. Môžem len odporučiť :-) ...maximálna spokojnosť.

František Mikluš ARCHEUS reality Košice Profil makléra

p. Miklus je človekom na správnom mieste. Jeden z mála profesionálov v Košiciach. Celý tím Archeusu bol neuveriteľne užitočný a efektívny. Určite ich odporúčam všetkým známym. Ďakujem Vám Štefan N.

František Mikluš ARCHEUS reality Košice Profil makléra

Bola som spokojna s pristupom maklera a s priebehom kupy bytu. Mám nádherný bytík s krásnym výhľadom. Po skúsenostiach s inými realitkami odporúčam Archeus v Košiciach

Dakujem.

Mária Arvaiová ARCHEUS reality Humenné Profil makléra

Ďakujem pani Arvaiovej za úžasnú, kvalitnú a rýchlu spoluprácu. Som nadmieru spokojná s vybavením hypotéky a ďalších vecí, bez nej by som to nezvládla. Ešte raz ďakujem. Lenka Z.

Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra

Ďakujem, za Vaše služby, bola som s Vašimi službami  spokojná a v budúcnosti sa na Vás určite veľmi rada obrátim možno už v blízkej budúcnosti.

Mgr. Peter Koprla ARCHEUS reality Záhorie Profil makléra

Vysoko profesionálny a veľmi charakterný prístup ma skutočne potešil a milo prekvapil. V budúcnosti by som určite zvolila opäť spoluprácu s pracovníkmi spoločnosti Archeus, nakoľko pri nehnuteľnostiach je vzájomná dôvera veľmi dôležitá a v tomto smere sú skutočne pracovníci Archeus-u spoľahliví. Ďakujem za Vašu kvalitne a pritom promptne odvedenú prácu. Vidiová

RNDr. Vlastimil Host ARCHEUS reality Kežmarok Profil makléra

Bol som spokojný s profesionálnym vystupovaním, a taktiež  "ľudským" prístupom pána Hosta, počas celej doby predaja a hlavne kúpy  trojizbového bytu. Táto kombinácia sa už dnes tak často nevidí. K tomu by som chcel dodať len toľko, že poznám aj maklérov, ktorých už určite nebudem kontaktovať, na základe vlastnej skúsenosti. Aj v budúcnosti sa budem tešiť na spoluprácu s Vami.

Prajem Vám Všetko dobré a taktiež veľa spokojných klientov.

Jozef

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Ďakujeme​ za profesionálny prístup . Doterajšiu spoluprácu hodnotím zatiaľ veľmi kladne. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a veríme, že bude aj ďalšie kroky budú úspešne. 

PhDr. Tatiana Nemcová ARCHEUS reality Bratislava Profil makléra

Dobrý den Pani Nemcová 

chcem sa Vám poďakovať za skvelú profesionálnu prácu z Vašej strany . Do budúcna Vás budem určite v prípade potreby kontaktovať a odporúčam Vás ďalej. 

Ďakujem

Ing. Ľuboš Olekšák ARCHEUS reality Zvolen Profil makléra

S prístupom makléra som bol veľmi spokojný. Všetko potrebné vybavil, nemusel som sa veľmi o nič starať. Vždy ochotne reagoval na moje otázky a podnety. Dohodol aj stretnutie s finančným poradcom, takže ani finančné záležitosti som si nemusel riešiť sám a zisťovať výšky úrokov v jednotlivých bankách. Oceňujem férový a zodpovedný prístup. S priebehom kúpy nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Ján M.

Mária Arvaiová ARCHEUS reality Humenné Profil makléra

S postupom pani Arvaiovej pri kúpe bytu a vybavovaní ostatných náležitostí som bola veľmi spokojná. Archeus a pani Arvaiovú odporúčam každému, kto chce v pohode kúpiť alebo predať svoju nehnuteľnosť.
Magda K.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.