12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

RNDr. Vlastimil Host ARCHEUS reality Kežmarok Profil makléra

Odporúčam každému, kto uvažuje o predaji svojej nehnuteľnosti, realitnú kanceláriu Archeus Kežmarok. Som veľmi spokojná so spoluprácou makléra RNDr.Vlastimila Hosta pri predaji mojej nehnuteľnosti a ďakujem za všetko!

Mgr. Peter Koprla ARCHEUS reality Záhorie Profil makléra

Ďakujem skutočne veľmi pekne za skvelé spracovanie údajov ohľadne predaja môjho bytu v Trnave. V budúcnosti budem určite Vašu spoločnosť odporúčať za vysoko profesionálny a veľmi zodpovedný prístup ku svojim klientom.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Aj predaj nehnuteľnosti môže byť krásnym zážitkom. Rozhodli sme sa jej predaj zveriť do rúk odborníkov, ľuďom, ktorým môžeme veriť, že pre nás chcú to najlepšie. Začalo sa to fotením.  Verili sme, že naša nehnuteľnosť je nádherná, že tam človek nadobudne akýsi zvláštny pokoj, že prostredie je čarovné, no netušili sme, že tieto naše pocity sú prenosné. Prenosné do objektívu fotoaparátu pani Bujdovej. A už vôbec sme netušili že vlastníme nehnuteľnost mesiaca . Po podpísaní exkluzívnej zmluvy o sprostredkovaní sme odovzdali kľúče od nehnuteľnosti v Archeuse, lebo veď kto má dnes čas lietať otvárať dvere každému záujemcovi. Všetku prácu p. Bujdu sme si sledovali prostredníctvom exkluzivneho účtu na stránkach Archeusu z pohodlia domova. Neprešli ani 2 týždne a p. Bujda nám zatelefonoval, že má vážneho záujemcu o našu nehnuteľnosť a následne sme ju predali za cenu, ktorú sme si spolu nastavili. Tak nejak sme to tušili od začiatku. Pretože títo ľudia robia svoju prácu inak...ľudsky, profesionálne, s úsmevom na tvári a hlavne ... pre nás. Ďakujeme z celého srdca.

Monika Krčová ARCHEUS reality Senica Profil makléra

Veľká spokojnosť, vysoká profesionalita pri obhliadke.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Rýchle a priateľské jednanie, ochota pomôcť a poradiť kedykoľvek. Ďakujem.

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

S prístupom pani Mgr. Lenky Zavadiakovej, keď som kupoval byt som bol nad mieru spokojný, preto aj predaj nehnuteľnosti som riešil cez  jej realitnú agentúru.
Dávam jej 1* za profesionálny aj ľudský prístup pri sprostredkovaní obchodu. Ing. Zdenko T.

Patrik Molnár Pobočka Ružomberok Profil makléra

Počas celej kúpy bola komunikácia s maklérom dobrá. Snažil sa všetky informácie podať čo najskôr, takže niekedy bol trošku horlivý pri telefonovaní :).  Celkovo sme však boli spokojný. / kupujúci /

Patrik Molnár Pobočka Ružomberok Profil makléra

S predajom a celkovo s aktívnym prístupom makléra Patrika Molnára som bola nadmieru spokojná, je to obetavý a entuziastický mladý muž, ktorý má chuť pracovať a snaží sa naplniť všetky očakávania svojich klientov. Spolupráca s ním je veľmi príjemná a zanechala v nás veľmi pozitívny dojem. Určite sa v budúcnosti pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti obrátime zas na neho. / Predávajúca: Sládečková  /

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Predaj nehnutelnosti bol zrealizovaný na profesionalnej urovni, vyjadrujem maximalnu spokojnost s maklérkou a  priebehom kupy a predaja.  V prípade realizovania podobnej kupy resp. predaja nehnutelnosti sa určite obrátim na Vašu spoločnost.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Prístup p. Bujdu je veľmi dobrý. Počas stretnutí bol ochotný, priateľský a na všetko nám vedel odpovedať, čo sme potrebovali vedieť. Mimo stretnutí bol stále k dispozícií na telefóne. Pri obhliadke a odovzdaní nehnutelnosti taktiež ochotný. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Vážený pán riaditeľ. Veľmi pekne ĎAKUJEM, že sa Vám podarilo nájsť kupujúceho, s ktorým sme sa mohli zhodnúť na podmienkach k odpredaju nášho domu. Vašu firmu ARCHEUS budem svojim ústnym podaním propagovať medzi mojimi známymi. Aj keď od dohody o sprostredkovaní medzi nami a vašou firmou prešlo viac času,  nezabudli ste na nás. Želám Vám a vašej firme mnoho zdaru v nastávajúcom roku 2017 a ďalších rokov, veľa úspechov a spokojných zákazníkov.               Spokojný zákazník Viktor ŠVEDA.

Mgr. Peter Koprla ARCHEUS reality Záhorie Profil makléra

S prehliadkou som bol spokojný. Ďakujem pánovi Koprlovi v prvom rade za profesionálne poskynuté služby a tiež za ochotu poskytnúť aj nadštandartné služby ako overenie možnosti pripojenia na elektrickú sústavu, vyžiadanie ÚPI  a odporúčanie na overenú stavebnú firmu.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.