12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Mgr. Lenka Zavadiaková Trebišov Profil makléra

Spoločnosť ARCHEUS reality Trebišov ma zastupovala pri kúpe nehnuteľnosti. S ich prístupom som bol nadmieru spokojný. Keďže pôsobím v zahraničí, vybavovali za mňa všetky úkony, ktoré boli s kúpou spojené, najmä kataster a právne zastúpenia. Lenka Zavadiaková mi bola stále k dispozícii a počas celej kúpy mi zodpovedala všetky otázky, ktorým som nerozumel. Na základe tejto skúsenosti Vám túto realitnú kanceláriu môžem len odporučiť.

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra
Boli sme maximálne spokojní so službami a profesionálnym prístupom pri kúpe bytu. P. Bujda je pre nás najlepším realitným maklérom akého poznáme. Je ochotný, milý, zodpovedný, ústretový a ľudský. Spolupráca s ním bola veľmi príjemná a služby realitnej kancelárie Archeus v Bardejove budeme vrelo odporúčať. P. Bujdovi patrí jedno veľké ĎAKUJEME.
Mgr. Lenka Zavadiaková Trebišov Profil makléra

Práca p. Závadiakovej, pri predaji nášho stavebného pozemku, bola na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Samozrejme ochota a priateľský prístup nechýbal, a preto vrelo odporúčam spoločnosť ARCHEUS. Ďakujem

Tomáš Kruták Košice Profil makléra

Plná spokojnosť s p. Krutákom pri kúpe 3i. bytu. Priateľský prístup a ochota z jeho strany nás príjemne prekvapila a preto ho môžeme odporučiť aj iným. Ďakujeme.

František Mikluš Košice Profil makléra

Ako klient musím povedať že som maximálne spokojná s profesionálnym prístupom všetkých pracovníkov spoločnosti ARCHEUS. Ďakujem pekne. Anna D.

František Mikluš Košice Profil makléra
Ďakujeme, veľmi pekne za celkový priebeh predaja, ktorý sa s Vašou pomocou úspešne a časovo dostatočne zrealizoval. Ďakujeme pánovi Miklušovi za jeho zodpovedný prístup ochotu nám vo všetkom vyhovieť.
Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra
Pán Bujda mi svojím profesionálnym , ústretovým a pohotovým prístupom veľmi uľahčil vybavenie hypotekárneho úveru. S radosťou sa v budúcnosti obrátim na realitnú kanceláriu ARCHEUS, prípadne budem odporúčať svojim známym pri riešení akýchkoľvek potrieb súvisiacich s nehnuteľnosťami. Ďakujem.
Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra
Empatia a ľudský prístup, to je to, čo si okrem vysokej profesionality cením. Týmto vyjadrujem nadmiernu spokojnosť s p. maklérom Bc. V. Bujdom a jeho p. manželkou Ing. I. Bujdovou. Ďakujem za cenné rady, flexibilitu, informovanosť a promptný prístup. Potrebujete poradiť pri výbere nehnuteľnosti? Neváhajte a využite služby realitnej kancelárie ARCHEUS. Vrele odporúčam!
Mgr. Lenka Zavadiaková Trebišov Profil makléra

Ďakujeme za zodpovedný prístup, profesionalitu, ochotu a odvedenú prácu. Nielen p. Lenku ale celé ARCHEUS sieť realitných kancelárií môžeme odporúčať každému. Ste super!!! (päť smajlíkov)

Mgr. Lenka Zavadiaková Trebišov Profil makléra
Boli sme veľmi spokojní, príjemná a ústretová pani Lenka, spoľahlivé vybavenie. Až budeme potrebovať niečo predať alebo kúpiť v blízkosti Trebišova, určite sa obrátime na ňu. Ďakujeme.
František Mikluš Košice Profil makléra
Nehnuteľnosť bola profesionálne nafotená, čo pomohlo rýchlemu predaju. Ďakujem p. Mikušovi
Tomáš Kruták Košice Profil makléra
Chcem sa poďakovať pánovi Krutákovi za trpezlivosť a ochotu pri predaji bytu. Bol to zložitý predaj, ktorý trval 7 mesiacov, ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť.
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.