12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Celý priebeh od začiatku až po úplny koniec prebehol vo veľmi priateľskej atmosfére. Človek mal pocit, že jedná s tým najbližším priateľom. Nikdy nebolo počuť zo strany realitného agenta, že nemá čas, alebo že sa niečo nedá. Profesionalita a maximálna ochota boli vždy na prvom mieste. Realitnú kanceláriu ARCHEUS možem len odporučiť a manželom Bujdovcom želám veľa šťastia v ďalšom podnikaní. Maximálna spokojnosť s desiatimi hviezdami ;)

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

S priebehom obhliadky sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme za rýchle vybavenie, príjemné vystupovanie a profesionálny prístup.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Dobrý deň, 
Vašu pobočku ARCHEUS Bardejov v zastúpení pána Bc.Vlada Bujdu môžem každému len vrelo doporučiť. Výborný prístup, kvalita, ochota, seriózne jednanie. V Bardejove bezkonkurenčne najlepší. Prajem veľa pracovných aj osobných úspechov.
Ak by som do budúcna plánoval v Bardejove alebo v okolí niečo predať, poprípade kúpiť, tak jedine cez ARCHEUS.

Všetko dobré. S pozdravom Mgr.Slavomír Rychvalský, Praha

Ing. Ingrid Bujdová ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Spolupráca s realitnou kanceláriou ARCHEUS bola vynikajúca. Oceňujeme najmä ochotu, ústretovosť a profesionálny prístup.

PhDr. Tatiana Nemcová ARCHEUS reality Bratislava Profil makléra

Chcel by som poďakovať za profesionálny prístup a ochotu PhDr. Tatiane Nemcovej, ktorá bola za spoločnosť ARCHEUS pre mňa partnerom.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Zdravím... Ďakujem krásne za profesionalitu, korektnosť a samozrejme aj za príjemný a ľudský prístup ...Radosť spolupracovať :) Adriana B.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Správny prístup ku klientovi, dohodnuté termíny dodržané od prvého kontaktu až po založenie nehnuteľnosti do katastra. Doporučujem všetkým ďalším záujemcom realitnú kanceláriu ARCHEUS v Bardejove. Ďakujem za kvalitné služby.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

S maklérmi ARCHEUS-u mám len tie najlepšie skúsenosti. Vždy boli ochotní poradiť, pomôcť a ich prístup ku klientovi bol vždy na profesionálnej  úrovni.

Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii ARCHEUS, ktorej služby sme využili pri predaji našej nehnuteľnosti a hlavne Vášmu maklérovi p. Tomášovi Krutákovi za jeho prístup, ktorý v záležitostiach, spojených s predajom konal skutočne rýchlo a profesionálne, s čím sme boli naozaj veľmi spokojní. Ak by sme ešte raz mali spolupracovať s realitnou kanceláriou, tak by to bola určite ARCHEUS, čo by sme odporúčali aj iným klientom, ktorí by pri výbere RK nemuseli pochybovať o jej profesionalite a očakávajú  ústretové a rýchle jednanie.

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Boli sme maximálne spokojní s ľudským prístupom, komunikáciou a ochotou realitného makléra Mgr. Lenka Zavadiaková. Náš predaj sa uskutočnil rýchlo a pružne - od prvého kontaktu po odovzdanie bytu uplynulo 18 dní a vyžiadalo si to len dve stretnutia :-)

František Mikluš ARCHEUS reality Košice Profil makléra

S pánom Miklušom sa mi dobre spolupracovalo. Kúpa prebehla hladko, rýchlo a profesionálne.

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra

Absolvovali sme obhliadku nehnuteľnosti, ktorou ste nás doprevádzali. S Vašimi službami sme boli vysoko spokojní, na naše prípadné dotazy sme dostali kvalifikované odpovede, presné, nezávadzajúce. Mali sme pocit profesionality. Ďakujem.

 

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.