12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

online-odhad-hodnoty2021.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie našich spokojných klientov

Spätná väzba našich klientov je pre nás odmenou a zároveň potešením z našej práce

:)

Referencie

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
So službami pána Bujdu som nadmieru spokojný. Profesionálny prístup, znalosť veci a poradenstvo pre mňa ako klienta na veľmi vysokej úrovni. Ak v budúcnosti budem potrebovať služby realitky určite využijem ich služby.
PhDr. Tatiana Nemcová ARCHEUS Bratislava One Profil makléra

Ak by som mal ohodnotiť služby realitnej kancelárie ARCHEUS známkou od 1 do 5 ako v škole, aj jednotka by bola veľmi slabá známka. Skutočne nemôžem povedať ani jedno jediné krivé slovo. P. Nemcová je veľmi milá, príjemná, ústretová, trpezlivá a ochotná dáma. Keď potrebujete, všetko vám vysvetlí, vo všetkom vám poradí. Ani raz sa mi nestalo, že by nezdvihla telefón alebo mala s čímkoľvek problém. Všetko vybaví, na úrovni a veľmi profesionálne, vo všetkom pomôže. A vždy veľmi ochotne. Ak by som v budúcnosti riešil čokoľvek v oblasti nehnuteľností, s radosťou by som sa obrátil opäť na RK ARCHEUS. Vrelo odporúčam.

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

S maklérkou - Lenkou Zavadiakovou som bol nadmieru spokojný. Od prvého okamihu vedela presne, čo predáva a mala všetky informácie pokope. Na každú moju otázku bola pripravená a vedela reagovať. Ušetrila mi množstvo času nakoľko som vycítil, že jej môžem plne dôverovať. Jej profesionalitu hodnotím najvyššou známkou. Pri ďalšej kúpe bytu ju budem určite kontaktovať. Ďakujem

Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra
P. Krutáka ako realitného makléra môžem len odporúčať. Vysoko profesionálny prístup, ochota a ústretovosť a v neposlednom rade úspešný predaj ťažko predateľnej nehnuteľnosti.
PhDr. Tatiana Nemcová ARCHEUS Bratislava One Profil makléra

ARCHEUS reality pracujú na profesionálnej úrovni, odporúčam ich služby.

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Najsilnejšou stránkou ARCHEUS reality je ochotnosť, profesionálna komunkácia , samostatná starostlivosť o klienta. Ich záujmom je zlepšovať svoje znalosti a implementovať ich do praxe. Samotná kúpa nehnuteľnosti v Trebišove bola uskutočnená rýchlo a bezproblémovo. Z našej strany - kupujúcich možem ARCHEUS reality odporučiť, na základe profesionálneho prístupu. MAXImálna spokojnosť...

Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
S priebehom kúpy nehnuteľnosti som nadmieru spokojný, nakoľko mi bolo zo strany realitnej kancelárie ARCHEUS BARDEJOV vyhovené tak po stránke časovej (flexibilite - i v neskorších hodinách), odbornej (poradenstvo na vysokej úrovni), promtnosti (rýchlosti - pohotovosti). Aj pri ďalšej kúpe nehnuteľnosti by som sa bez obáv obrátil na ARCHEUS.
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
So službami realitnej kancelárie Archeus v Bardejove sme boli veľmi spokojní, zvlášť by sme chceli poďakovať p. Bujdovi za profesionálny prístup, ústretovosť a za bezproblémové a rýchle vybavenie všetkých potrebných dokumentov pri kúpe bytu a pri vybavovaní hypotéky. Ďakujeme a prajeme veľa pracovných aj osobných úspechov.
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
Rýchle, jasné a odborné jednanie, vysvetlenie všetkých nejasností. Kvitujem vykonanie obhliadky v deň pracovného pokoja na moju žiadosť - dúfam, že touto informáciou Vám nespôsobím narušenie voľných dní. Poskytnuté všetky podklady (projekt domu).
Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra
Chcem vyjadriť spokojnosť s aktivitou p. Krutáka pri predaji nášho bytu. Aj keď sa cena napokon znížila, našiel záujemcu o byt. Tiež by som ho chcel pochváliť za promptnú ponuku bytu, vo chvíli, keď sa nepodarilo realizovať kúpu nami vyhliadnutého bytu. Táto ponuka nás zaujala a nakoniec sa skončila kúpou bytu. - Chcem povedať, že som bol spokojný s prístupom personálu pobočky v Košiciach. Bolo očividné, že ich prvoradým záujmom je splnenie predstáv zákazníka. A až potom samotný úžitok firmy. Bol som prekvapený úprimným a pohotovým riešením problémov, ktoré vznikali pri samotnej transakcii a môžem povedať, že som bol maximálne spokojný. - Výsledný efekt celého kontaktu s fy. ARCHEUS Košice vo mne zanechal príjemný pocit. - Ďakujem.
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
Touto cestou sa Vás dovoľujeme osloviť s poďakovaním za služby, ktoré pre našu rodinu urobila realitná kancelária ARCHEUS, konkrétne p. Vladimír Bujda. Oceňujeme profesionalitu, ochotu, spoľahlivosť a komunikáciu o jednotlivých krokoch pri predaji. P. Bujda disponuje okrem spomínaného taktiež ľudským prístupom a trpezlivosťou. Vyjadrujeme svoju spokojnosť a vďaku. Želáme veľa úspechov a spokojných klientov. Budeme Vás odporúčať svojim známym. ĎAKUJEME!
Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra
So službami týkajúcich sa predaja nehnuteľnosti som veľmi spokojný. Oceňujem profesionálny prístup, korektnosť, ústretovosť, flexibilitu a operatívnosť. Samozrejme budem moje pozitívne skúsenosti tlmočiť vo svojom okolí s doporučením využitia jeho a Vašich služieb.
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.