12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

16-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie od našich klientov

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Ďakujeme za zodpovedný prístup, profesionalitu, ochotu a odvedenú prácu. Nielen p. Lenku ale celé ARCHEUS sieť realitných kancelárií môžeme odporúčať každému. Ste super!!! (päť smajlíkov)

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra
Boli sme veľmi spokojní, príjemná a ústretová pani Lenka, spoľahlivé vybavenie. Až budeme potrebovať niečo predať alebo kúpiť v blízkosti Trebišova, určite sa obrátime na ňu. Ďakujeme.
František Mikluš ARCHEUS reality Košice Profil makléra
Nehnuteľnosť bola profesionálne nafotená, čo pomohlo rýchlemu predaju. Ďakujem p. Mikušovi
Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra
Chcem sa poďakovať pánovi Krutákovi za trpezlivosť a ochotu pri predaji bytu. Bol to zložitý predaj, ktorý trval 7 mesiacov, ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť.
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
Pána Bujdu odporúčame všetkým, ktorí možno váhajú využiť služby realitnej kancelárie pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti, nakoľko aj my sme veľmi váhali, ale na základe dobrých referencií sme sa obrátili na Archeus reality a neľutujeme. Pán Bujda nám veľmi pomohol, poradil a obehal za nás úrady. Jeho prístup bol profesionálny a zodpovedný, takže sme radi, že aj v našom meste je realitná kancelária, ktorej možno veriť a zveriť tak dôležitú vec ako je predaj alebo kúpa nehnuteľnosti. Pánovi Bujdovi a Archeus reality ešte raz ďakujeme.
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
V minulosti sme už riešili nejaké kúpy a predaje nehnuteľnosti s rôznymi realitkami, ale až teraz pri kúpe domu a tiež vybavovaní úveru sme prišli do styku s realitnou kanceláriou Archeus a hlavne s pánom Bujdom. Skvelé jednanie, maximálne profesionálny a ľudský prístup. Aj keď to bol dosť komplikovaný predaj zvládol to s prehľadom a na vysokej úrovni. V budúcnosti určite znovu využijeme služby pána Bujdu a vašej realitnej kancelárie a určite Vás budeme odporúčať .
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
Služby realitnej kancelárie ARCHEUS v Bardejove sme využili pri kúpe nehnuteľnosti. S profesionálnym prístupom p. Vladimíra Bujdu som bol veľmi spokojný. Komunikácia s p. Bujdom bola veľmi dobrá a môžem vrelo odporučiť aj ďalším záujemcom.
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
S prácou tejto realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. P. Bujda bol vždy ochotný pomôcť a poradiť. Oceňujem profesionálny prístup, ústretovosť a snahu vyhovieť mojim požiadavkám. Ešte raz veľká vďaka.
Bc. Vladimír Bujda ARCHEUS reality Bardejov Profil makléra
Vyjadrenie klienta: - ľudský prístup, - zrozumiteľné vysvetlenie, - dostatočné odborné odpovede na mnou položené otázky.
Ing. Róbert Sivák ARCHEUS reality Košice Profil makléra
S prístupom realitného makléra p. Ing. Siváka som bol spokojný. Seriózny prístup, odborne fundovaný s ochotu pomôcť.
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.