12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Peťa poznáme už nejak dobu a keď sme sa rozhodovali či sa pustíme do predaja bytu po vlastnej línii alebo využijeme služby realitky, voľba padla jednoznačne na Peťa. A rozhodli sme sa veľmi dobre. Boli sme maximálne spokojní. Peťo preukázal vysoký profesionalizmus a nasadenie. Každému vrelo odporúčame, aby sa na Peťa obrátil. Ďakujeme. Majka a Matúš Lukáčovi

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Maximálna spokojnosť. Profesionálny prístup realitného makléra pána Knapa nemal chybu. S prehľadom nás oboznámil s priebehom predaja našej nehnuteľnosti. Ďakujem. Danka Filičková.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Dobrý deň,

rada by som vyjadrila spokojnosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS, konkrétne s p. Knapom, ktorý napriek prvotnému odmietaniu použiť jeho služby, veľmi profesionálne argumentoval a presvedčil ma, že úroveň ním poskytovaných služieb bola viac ako štandardná o čom svedčí aj rekordne rýchly predaj našej nehnuteľnosti a sním spojené všetky náležitosti. Naozaj mu patrí naše ďakujem a do budúcna odporúčam. Jarmila Doleželová.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Pani Stolarikova,

 

Chcem Vam tymto podakovat za predaj nehnutelnosti ktory bol bezproblemovy vdaka Vasmu profesionalnemu pristupu, rychlej a otvorenej komunikacii, pohotovosti a ustretovosti. Nic pre Vas nebol problem, na vsetko ste hned vedela odpovedat a dobre nam poradit. Vrelo odporucam kazdemu a este raz dakujem! 

 

 

František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra

Boli sme veľmi spokojní, kupili sme nehnuteľnosť, a aj predali. V obidvoch prípadoch sme vďačný za profesionálny prístup a ústretovosť p. Mikluša. S celým kolektívom tejto realitnej kancelárie sme boli nad miru spokojný. Ich promptnosť a operatívnosť môžem len doporučiť....IL

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

So službami agentúry som bol veľmi spokojný, oceňujem profesionálny prístup a k tomu príjemné a prieteľské vystupovanie pri predaji domu paní Stolarikovej, chcel by som úprimne poďakovať za priam nadštandardný servis.

Ing. Ján Prusák Pobočka Prešov Profil makléra

Chcem vysloviť úprimné poďakovanie a spokojnosť vášmu kolegovi Jánovi Prusákovi za sprostredkovanie prenájmu bytu. V práci postupoval korektne, profesionálne, určite ho budem odporúčať ďalším... S úctou

Mária S.

Ing. Roman Sedláček ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Ďakujeme p. Ing. Sedláčkovi za ochotu a profesionálny prístup pri hľadaní nehnuteľnosti. Bola to naša prvá skúsenosť a boli sme milo prekvapení jeho prístupom. V prípade, že budeme potrebovať podobnú službu, určite sa na neho opäť obrátime. A. K. z Nitry

Jana Mojžišová Pobočka Zvolen Profil makléra

Bol som veľmi spokojný s priebehom predaja nehnuteľnosti. Slavomír M.

Jana Mojžišová Pobočka Zvolen Profil makléra

S priebehom obhliadky som bol veľmi spokojný.Slavomír P.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Spokojnosť s prístupom makléra, rýchly priebeh kúpy. Marián Oľha

Ing. Ľuboš Olekšák Pobočka Zvolen Profil makléra

Chcem sa úprimne poďakovať p. Ing. Olekšákovi za spoluprácu pri kúpe bytu. Oceňujem jeho aktívny  a ústretový prístup ako aj príjemné vystupovanie. Kúpa prebehla rýchlo a plynulo na vysokej odbornej úrovni. Som veľmi spokojná a  vrelo odporúčam!  Darina K.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.