12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Mgr. Marek Mihaľov Pobočka Prešov Profil makléra

Pán maklér bol z môjho pohľadu veľmi ústretový, milý, je vidieť, že práca, ktorú vykonáva ho baví.

Maroš Uhrin Pobočka Humenné Profil makléra

Som nadmieru spokojný so službami realitnej kancelárie Archeus. Byt som sa pokúšal predať individuálne, avšak dlhší čas   bez úspechu. Bol som dosť skeptický k predaju cez realitnú kanceláriu, keďže som sa obával nutnosti ďalšieho zníženia ceny kvôli provízii, ktorú si realitka zaúčtuje. Nakoniec som sa rozhodol predaj zveriť do rúk Archeusu. Veľmi rýchlo sa ukázalo, že nič lepšie som nemohol spraviť. Veľkú profesionalitu ukázal pán Maroš Uhrin a moja nehnuteľnosť bola predaná za veľmi krátku dobu za prijateľnú cenu. Chcem sa mu poďakovať za príkladný prozákaznícky prístup a priateľskosť. Úprimne odporúčam každému, ak ste skeptickí ako som bol ja, nebojte požiadať o pomoc profesionálov, ušetria Vám kopec vrások a nestojí Vás to vôbec nič. 

 Ľuboslav. Š

Ing. Róbert Demčák Pobočka Prešov Profil makléra

P. maklér  nám zodpovedal komplexne na všetky naše otázky priamo na mieste.

                           Denisa K. 

 

Ing. Ján Prusák Pobočka Prešov Profil makléra

Kontakt makléra ma potešil, bolo to aj po pracovnej dobe cca okolo 20:30 čo ma veľmi potešilo. Úplná spokojnosť ďakujem za prehliadku.

Andrej B.

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

S manželkou oceňujeme veľmi ústretový, profesionálny prístup pani Vaško Sabolovej z Prešovskej pobočky. Ďakujeme za všetky rady a odporúčania. Jednoznačne odporúčame služby realitnej kancelárie ARCHEUS. 

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Musím zhodnotiť že som bol veľmi milo prekvapený vašou vysokou profesionalitou a veľkou sčitanostou určite budem s vami ďalej spolupracovať a máte u mňa veľkú dôveru. Určite realitnú kanceláriu Archeus budem odporúčať všetkým známym a zvlášť vás Pán Vetrecin s mojej strany veľká spokojnosť ešte raz Ďakujem s pozdravom Bednarik.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Dobrý deň pani Stoláriková,

                                                         chcel by som sa Vám poďakovať  za skutočne perfektne a profesionálne odvedenú prácu pri sprostredkovaní predaja mojej nehnuteľnosti. Vášmu prístupu nieje čo vytknúť. Prajem Vám veľa spokojných klientov.

Pekný deň.

 

Ing. Pavol Kandráč

 

 

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Dobrý deň.
S pani Stolarikovou som pri predaji mojej nehnuteľnosti bola maximálne spokojná. Bola veľmi profesionálna, no zároveň milá, srdečná,chapava a neskutočne flexibilná. O nič som sa nemusela starať a stresovať sa , napríklad obhliadkami ktoré boli počas dňa, večer alebo aj v skorých ranných hodinách. Naozaj nemám čo vytknúť a určite ju  odporúčam všetkým, ktorý sa rozhodnú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. 
Želám Vám veľa šťastia. :)

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

p. Vetrecin nam spostredkoval kupu nehnutelnosti – bytu. Ocenujeme jeho profesionalny pristup od prehliadky, cez administrativne ukony az po prevzatie bytu. Dakujeme.

Ing. Ján Prusák Pobočka Prešov Profil makléra

Ďakujem Vám za pomoc pri predaji bytu. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, boli poskytnuté rýchlo a profesionálne.

Slavomír M.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Ďakujem za výbornu spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Pani Stolariková odviedla výbornú prácu, komunikácia bola výborná, rychlá odozva a všetko bolo tak, ako sme sa dohodli.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Boli sme spokojní s prístupom pani Stolarikovej. Bola milá, komunikatívna,ochotná pri kúpe našej nehnutelnosti.Odporučime ju aj našim známym. Ďakujeme

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.