12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

16-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie od našich klientov

Mária Arvaiová ARCHEUS reality Humenné Profil makléra

Už druhýkrát som využila služby pani Majky a musím sa poďakovať za rýchly predaj nehnuteľnosti, vážim si, že je všetko spravene za mna k mojej spokojnosti .Takých kompetentných a ústretových ľudí by mali mať vsetky realitné služby .Dakujem

Zuzana Bielousová ARCHEUS reality Prešov Profil makléra

S pani Bielousovou som bol určite spokojný. Od prvého momentu všetko prebehlo bez akéhokoľvek problému. (A ak už nastali boli na mojej strane). Pani mi vyšla v ústrety aj s úpravou zmluvy, aj s dodaním istých bodov. Keď sa vybavovanie HÚ naťahovalo, neprišiel som o rezervačnú zálohu ale čakali sme vyše mesiac. Nakoniec sme to dotiahli do úspešného konca, za čo veľmi pekne ďakujem. Odporúčam.

Maroš A.

Mgr. Jozef Siheľský ARCHEUS reality Zvolen Profil makléra

Chcel by som poďakovať p. Siheľskému za pomoc pri kúpe bytu. Výhodou bolo, že maklér zabezpečil kúpu bytu spolu s nájomníkmi. Nakoľko pôsobím v Bratislave a kúpa prebehla vo Zvolene bola to pre mňa veľká pomoc. Zároveň by som chcel poďakovať za popredajovú starostlovosť, nakoľko keď bolo treba vybavil všetko potrebné. Martin

Lucia Mochnáčová ARCHEUS reality Kežmarok Profil makléra

Som veľmi spokojná s realitnou kanceláriou Archeus, hlavne s realitnou maklérkou p. Luciou Mochnáčovou. Najprv to bola príjemná telefonická komunikácia, potom sme si spolu prezreli niekoľko nehnuteľností. A keď sme sa rozhodli, pani Lucia nám pripravila kúpnu zmluvu, prepis energií, podala návrh na vklad, bola pri odovzdávaní nehnuteľnosti. Takže všetko je vybavené k našej spokojnosti. Veľmi oceňujem aj tabuľku “Povinnosti klienta po predaji”, ktorá veľmi jasne a prehľadne informuje, čo ešte máme a v akej lehote vybaviť. Ak budeme v budúcnosti predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, určite budeme kontaktovať p. Luciu Mochnáčovú. 

Ďakujeme.

Simona Jankurová ARCHEUS reality Kežmarok Profil makléra

Ďakujeme, boli sme veľmi spokojní. Môžem vrelo odporúčať. Ďakujeme ❤️

Dagmar Veselovská ARCHEUS reality Košice Profil makléra

Realitnú kanceláriu Archeus  viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mať žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla bezproblémovo, aj vďaka pani Veselovskej Dagmar pričom jej  prístup  po odbornej ako aj ľudskej stránke bol na vysokej úrovni.  Maximálna spokojnosť  prijemne vystupovanie, ústretovosť, Realitnej kancelárii želám veľa takýchto pracovníkov. 
Ďakujem Michal.

Mgr. Jozef Siheľský ARCHEUS reality Zvolen Profil makléra

S pánom Sihelským máme naozaj skvelú skúsenosť. Je to správny človek na správnom mieste. Všetko na čom sme sa dohodli vždy dodržal, maximálne ochotný človek, sme veľmi vďačný za jeho služby a za to, že nám kúpu nehnuteľnosti spríjemnil a zjednodušil.

Mgr. Lenka Zavadiaková ARCHEUS reality Trebišov Profil makléra

Profesionálny ako aj ľudský prístup ku klientom hodnotím u Mgr. Zavadiakovej veľmi kladne. Nadmieru som s jej službami spokojný a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ešte raz ďakujem.

Tatiana Škultétyová ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

S pani maklérkou Tatianou Skultétyovou som bola spokojná , všetko vysvetlila , poradila , verím , že sa nám podarí našu nehnuteľnosť predať.
J.Š
 

Tomáš Kruták ARCHEUS reality Košice Profil makléra

Realitnú kanceláriu Archeus viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mať žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla bezproblémovo, sprostredkoval nám ho pán Kruták Tomáš pričom jeho prístup ma veľmi milo prekvapil tak po odbornej ako aj ľudskej stránke. Maximálna spokojnosť ma profesionálny prístup prijemne vystupovanie, je ústretový, ochotný na všetky moje otázky vedel odpovedať.

Realitnej kancelárii želám veľa takýchto pracovníkov. 
Ďakujem M.R.

Tatiana Škultétyová ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Oceňujem dochvíľnosť pani maklérky, ako aj ústretové jednanie a  ochotu nájsť riešenie, ktoré vyhovuje konkrétnym požiadavkám klienta.
J.I

Tatiana Škultétyová ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Všetko prebehlo v poriadku, pani maklérka bola ochotná všetko čo najlepšie vysvetliť. Ďakujeme za ústretový prístup.
P.I.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.