12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

Maximálne profesionálny prístup...vrelo odporúčam

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Ďakujem Vám za predaj našej nehnuteľnosti. Vyjadrujem veľkú spokojnosť a celkom rýchly predaj. Určite sa na Vás obrátime aj nabudúce, ak budeme niečo predávať alebo kupovať.

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Vďaka p.Vetrecinovi sme byt predali za tri dni odkedy nám vyšiel inzerát....správne určil a ohodnotil nehnuteľnost....prijemné vystupanie,profesionalita a najmä skúsenosti...odporúčam

Ing. Roman Sedláček ARCHEUS reality Nitra Profil makléra

Znalosti a zručnosti makléra v danej oblasti majú veľkú výpovednú hodnotu. Pre mňa ako zákazníka je jeho aktívny prístup, vrátane vystupovania obrovskou výhodou a prínosom. Na svojej pozícii preukazuje talent a skúsenosti. Každému odporúčam.

Vladimír Sidor

PhDr. Tatiana Nemcová Pobočka Bratislava Profil makléra

“Dobrý deň,touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať pani Nemcovej za jej profesionálny a ľudský prístup.Od začiatku pristupovala k všetkému veľmi zodpovedne! Aj napriek tomu,že bola situácia nie veľmi priaznivá, prebehlo to bez akýchkoľvek problémov. Pani Nemcovú vrelo odporúčame, zabezpečí celý chod predaja,čo nám veľmi pomohlo!
Prajeme jej ešte veľa rovnako spokojných klientov ako sme boli my.”

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Z našej strany sa jedná o veľkú spokojnosť. Pán Knap bol príjemný, všetko zistil a poradil. Môžeme ho len odporúčať. Radovan a Ivana Tomko.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Veľmi som bol spokojný s prístupom celého kolektívu realitnej spoločnosti, najmä Pán Knap, ktorý bol môj realitný maklér a vždy pristupoval profesionálne a vždy pristupoval s ochotou ku všetkým mojim požiadavkám za čo mu veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov na životnej ceste. Ďakujem. S pozdravom a úctou Mário Čižik.

Vladimír Zavacký Pobočka Liptovský Mikuláš Profil makléra

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Závackému z realitnej kancelárie v Liptovskom Mikuláši za pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Aj napriek zložitej situácii kvôli korona vírusu boli jeho služby nadštandardné. Cením si profesionálny prístup, flexibilitu, pravidelné informovanie, ochotu, dochvíľnosť a snahu o čo najrýchlejšie vybavenie záležitosti v prospech klienta. Využila som Vaše služby prvý krát. Ak budem niekedy riešiť kúpu alebo predaj obrátim sa na Vás.     Katarína B.

Janka Juríková Pobočka Kežmarok Profil makléra

Ďakujem pani Janke Juríkovej za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti. Bola milá a ústretová počas našich stretnutí. Sme spokojní s pani maklérkou  Archeusu. Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Mária Arvaiová Pobočka Humenné Profil makléra

Bola som spokojná nadmieru.

Mária Arvaiová Pobočka Humenné Profil makléra

Bola som veľmi spokojná s prístupom, ochotou, komunikáciou pri predaji nehnuteľnosti, ktorú mi venovala pani Arvaiová. Ďakujem

Ing. Ján Prusák Pobočka Prešov Profil makléra

Bol som spokojný s prenájmom bytu, hľadal som tiché prostredie s množstvom zelene a preliezkami, čo budú využívať moje deti. Samozrejme, že vždy je čo na byte vylepšovať, ale ďakujem p. Prusákovi. Vie veľmi dobre poradiť a aj super jednať s človekom.

Daniel L.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.