12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-virtualna-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Musím zhodnotiť že som bol veľmi milo prekvapený vašou vysokou profesionalitou a veľkou sčitanostou určite budem s vami ďalej spolupracovať a máte u mňa veľkú dôveru. Určite realitnú kanceláriu Archeus budem odporúčať všetkým známym a zvlášť vás Pán Vetrecin s mojej strany veľká spokojnosť ešte raz Ďakujem s pozdravom Bednarik.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Dobrý deň pani Stoláriková,

                                                         chcel by som sa Vám poďakovať  za skutočne perfektne a profesionálne odvedenú prácu pri sprostredkovaní predaja mojej nehnuteľnosti. Vášmu prístupu nieje čo vytknúť. Prajem Vám veľa spokojných klientov.

Pekný deň.

 

Ing. Pavol Kandráč

 

 

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Dobrý deň.
S pani Stolarikovou som pri predaji mojej nehnuteľnosti bola maximálne spokojná. Bola veľmi profesionálna, no zároveň milá, srdečná,chapava a neskutočne flexibilná. O nič som sa nemusela starať a stresovať sa , napríklad obhliadkami ktoré boli počas dňa, večer alebo aj v skorých ranných hodinách. Naozaj nemám čo vytknúť a určite ju  odporúčam všetkým, ktorý sa rozhodnú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. 
Želám Vám veľa šťastia. :)

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

p. Vetrecin nam spostredkoval kupu nehnutelnosti – bytu. Ocenujeme jeho profesionalny pristup od prehliadky, cez administrativne ukony az po prevzatie bytu. Dakujeme.

Ing. Ján Prusák Pobočka Prešov Profil makléra

Ďakujem Vám za pomoc pri predaji bytu. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, boli poskytnuté rýchlo a profesionálne.

Slavomír M.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Ďakujem za výbornu spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Pani Stolariková odviedla výbornú prácu, komunikácia bola výborná, rychlá odozva a všetko bolo tak, ako sme sa dohodli.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Boli sme spokojní s prístupom pani Stolarikovej. Bola milá, komunikatívna,ochotná pri kúpe našej nehnutelnosti.Odporučime ju aj našim známym. Ďakujeme

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Boli sme maximálne spokojní, všetko išlo ako,, po masle", spolupracovalo sa nám s Tebou dobre :-) a ďakujeme za milú pozornosť, pekné darčeky od Teba. Prajeme krásne vianočné sviatky a šťastný krok do Nového roku.

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

Maklér p.Host ochotný, flexibilný, fundovaný. Odporúčam. Určite využijem služby tejto realitnej kancelárie aj nabudúce.

Vladimír Zavacký Pobočka Liptovský Mikuláš Profil makléra

Vážení,exkluzivní účet byl v tomto případě zbytečný,kauza byla složitá a nebýt manažerských a jazykových znalostí a schopností p.Zavackého, obchod by zřejmě nebyl zdárně dokončen. Chci tím říci,že "Kancelář Liptov" je díky Vašemu firemnímu know-how a osobě p.majitele (kanceláře) Zavackého předurčena k úspěchu !,ač je tam v regionu celá řada renomovaných realitních společností. Pan Zavacký má "přidanou hodnotu" v osobním nasazení,které není jen obchodní povahy,ale hluboce lidské..............
Vše dobré všem v ARCHEUS -:)........přeje a za spolupráci děkuje Doc.ing. Dušan Vaněk,Ph.D.Olomouc.

Vladimír Zavacký Pobočka Liptovský Mikuláš Profil makléra

We found Mr. Vladimir Zavacky extremely helpful and patient during the sales process. We had some problems getting communication from the Bank in Slovakia but Vladimir was able to sort this out efficiently.
We would have no hesitation in recommending Vladimir to any other customers.

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

So službami Archeus a pánom maklérom som bol nadmieru spokojný. Pán Host bol maximálne profesionálny, flexibilný, spoľahlivý a ochotný. Veľmi nám v tejto veci pomohol.
Ďakujem veľmi pekne

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.