12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-virtualna-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Ing. Ľuboš Olekšák Pobočka Zvolen Profil makléra

Ďakujeme pánovi Ing. Olekšákovi za veľmi profesionálny a ochotný prístup. Pri predaji nehnuteľnosti postupoval promptne, nápomocne a naozaj komplexne. Určite odporúčame!

JUDr. Pavol Zuzčák a Eva Detvaiová

Monika Krčová Pobočka Senica Profil makléra

Veľká spokojnosť ďakujem Monike Krčovej za trpezlivosť, ústretovosť a profesionalitu,doporučujem ak chcete predať,kúpiť, prenájom môžete sa spoľahnúť a tešiť sa z plného komfortu služieb. A hlavne ľudského prístupu p.Moniky.

Vladimíra, Senica

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Som velmi spokojny so sluzbami Archeusu ,menovite s maklerkou pani Sylviou Stolarikovou.
Dakujem! Prajem vela spokojnych zakznikov.

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Chcel by som vám veľmi pekne poďakovať p. Vaško za ochotu ohľadom poradenstva úveru na bývanie. Aj napriek tomu,že úver nebol sprostredkovaný priamo cez vás, ste bola ochotná mi poradiť a pomôcť. Vďaka vám som bol oboznámený s možnosťou,že sa vrámci banky dá požiadať preplatenie 1% pokuty zo splatenia úveru, ak úver je navýšený v tej istej banke.  Priamo na nemenovanej  pobočke mi nebola žiadna takato informácia poskytnutá. Vďaka vám mi 1% preplatili  a banka mi vrátila pár stovák €.  Patrí vám veľká vďaka ešte raz ďakujem s pozdravom  Matúš K.

Mária Arvaiová Pobočka Humenné Profil makléra

Som veľmi spokojný zo strany odbornej , profesionálny a ľudský prístup.

Vladimír Zavacký Pobočka Liptovský Mikuláš Profil makléra

Realitná kancelária Archeus splnila to čo som od nej očakával: profesionálny prístup, korektné správanie a komplexné riešenie úloh spojených s predajom nehnuteľnosti. Ako klient som bol odbremenený od všetkého čo sa týka predaja nehnuteľnosti. Vysoko hodnotím profesionálny prístup p. Závackého s ktorým som bol v neustálom kontakte a dával mi vždy korektné informácie ohľadne predaja mojej nehnuteľnosti.  
Jaroslav G. 

Mgr. Peter Koprla Pobočka Senica Profil makléra

Bol som veľmi spokojný s prístupom pána Mgr. Koprlu ochotou a zodpovedaním všetkých otázok. Verím, že predaj a kúpu mnou vybraného RD dotiahneme do uspešného konca. Ďakujem. J.C.

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Veľmi si vážim a ocenujem príkladný prístup s akým pán Vetrecin predával náš byt.S jeho zodpovedným a nadštandartným nasadením sme mali do týždňa prvých záujemcov. Ak nechcete mať žiadne starosti s predajom nehnuteľnosti a rýchlo predať určite odporúčam.

 

Mária Arvaiová Pobočka Humenné Profil makléra

Ďakujeme realitnej maklérke pani Arvaiovej za jej pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Celým procesom od A-Z nás previedla ukážkovo. Zároveň ďakujeme za pomoc pri vybavení hypotéky a taktiež ďakujeme za jej cenné rady. Ľ&M

Mária Arvaiová Pobočka Humenné Profil makléra

Najlepšia maklérka, pani Arvaiová. Poradí, pomôže a vybaví. Môžem len a len odporučiť. Jedno veľké zlatíčko. :) Ďakujem za všetko

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Ďakujem veľmi pekne za ústretový prístup a rýchle riešenie môjho problému, ktorý som potrebovala v tejto nie veľmi priaznivej dobe riešiť. 

Váš prístup k práci a k ľuďom, (k nám klientom), má veľmi oslovil už v minulosti, preto som Vaše služby vyhľadala aj v súčasnosti. 

Želám Vám do budúcna všetko dobré, pevné zdravie a veľa šťastia v práci aj v súkromnom živote. 

S pozdravom Miriam M.

Monika Krčová Pobočka Senica Profil makléra

S pani Monikou Krčovou som veľmi spokojný. Je veľmi milá, ústretová, profesionálne a rýchle služby. Ďakujem. Maroš Balombeni

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.