12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Spokojnosť klientov

Neviete s kým predávať svoj dom, pozemok alebo byt?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

 

Referencie

Peter Knap Prešov Profil makléra

Dobrý deň. Verím a som presvedčená, že nebudem prvá klientka, ktorá je spokojná s predajom a kúpou nehnuteľnosti v realitnej kancelárii Archeus. Prístup a komunikácia je na vysokej úrovni makléra Petra Knapa, taktiež ľudskosť, trpezlivosť, s čím si získal moju dôveru. Určite ho odporučím svojim známym, ak budú potrebovať Vaše služby. Jedno veľké ďakujem.
PS: Je ho (Petra) tam škoda, je super, vážte si ho. Anna B., Prešov.

Mária Velgosová Bardejov Profil makléra

Realitnú maklérku Máriu Velgosovú odporúčam na 100 % . Milá a rýchla komunikácia, vždy ochotná pomôcť a poradiť. Jednoznačne topka.

M.B.

Mária Velgosová Bardejov Profil makléra

Ďakujeme Márií Velgosovej za ústretovosť v každej situácií a ochotu byť vždy " po ruke ", keď sme potrebovali poradiť ako postupovať. Určite budeme odporúčať svojim známym pani Máriu Velgosovú aj realitnú kanceláriu ARCHEUS.

N.L.

Mária Velgosová Bardejov Profil makléra

Pani Velgosovú ako realitnú maklérku len a len odporúčame. Celkový priebeh kúpy nehnuteľnosti hodnotíme na výbornú a to hlavne vďaka jej ochote, usilovnej práci a ľudskom prístupe. Vyzdvihli by sme hlavne jej časovú flexibilitu pri riešení záležitostí spojených s kúpou nehnuteľnosti. Všetky otázky boli vždy zodpovedané promptne, a tým bol celý priebeh kúpy plynulý a časovo nenáročný.

Pavol D. s manželkou

Mgr. Matúš Vetrecin Prešov Profil makléra

Predaj nehnuteľnosti prebehol presne podľa naších predstáv a požiadaviek. Veľmi milo prekvapil ústretový prístup realitného makléra.

"A. A"

PhDr. Tatiana Nemcová Bratislava Profil makléra

Spoluprácu s Tatianou Nemcovou hodnotím veľmi pozitívne. Vzhľadom na to, že žijem v zahraničí všetko som prenechal na pani maklérku. Od prevzatia bytu po predchádzajúcich nájomníkoch, zadováženie nového spotrebiča, riešenie údržby klímy až po samotné odovzdanie bytu novému nájomníkovi. A to všetko do týždňa od zverejnenia ponuky. Ďakujem.

Richard 

 

Mária Velgosová Bardejov Profil makléra

Skúsenosť s pani Velgosovou hodnotíme vysoko pozitívne. Rýchle spracovanie a kompletné vybavenie potrebných záležitostí, bezprostredná ochota, profesionálny a odborný prístup, bezproblémová komunikácia. Jednoznačne odporúčame.
Srdečne Vám ďakujeme.  M.M.

PhDr. Tatiana Nemcová Bratislava Profil makléra

Dobrý deň pani Nemcová,

Dnes mi boli pripísané finančné prostriedky na účet a teda obchod považujem za uzavretý, definitívne spečatený následným vyjadrením katastra o prevode vlastníctva. Chcem sa Vám poďakovať za celý priebeh predaja, ktorý bol z môjho pohľadu vysoko profesionálny od začiatku až do konca. Počas predaja som nebol zaťažovaný žiadnymi úlohami, zbytočnými otázkami a nebyť telefonátu, že je byt predaný, ani by som si nevšimol, že sa niečo deje. Pri takýchto realitných transakciách je potrebné aby maklér disponoval skúsenosťami, kontaktmi, príjemným vystupovaním, komunikatívnosťou, šarmom, ochotou, pohotovosťou a bol dôveryhodný. Tieto vlastnosti sú u Vás prítomné a navyše ste sympatická dáma, čiže Vaše služby môžem do budúcna len odporučiť. Teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu a do videnia.

Ďakujem.

S pozdravom.

Ing. Marek Kopčák

PhDr. Tatiana Nemcová Bratislava Profil makléra

S p. Nemcovou bola spolupráca naozaj radosť. Archeus reality mi poskytli vysoký štandard služieb. P. Nemcová bola vždy k dispozícii, dostupná a vysoko ochotná. Pozitívny prístup pomohol vo viacerých chvíľach. Kooperácia bola bezproblémova aj v smere k mojej fin. sprostredkovateľke, čo je taktiež veľmi cenené. Ďakujem, ak v budúcnosti budem riešiť akúkoľvek otázku realít, určite sa sem vrátim. 

Marek

Jozef Ďabolko Košice Profil makléra

Môžem iba pochváliť :-) Veľká spokojnosť s komunikáciou, ochotou, zhovievavosťou a odborným poradenstvom. Hricová

Peter Knap Prešov Profil makléra

Doterajšia spolupráca bola vynikajúca. Ďakujem. Ideme predávať ďalšie nehnuteľnosti. :-) Ing. Jozef L., Prešov

Tatiana Škultétyová Nitra Profil makléra

S pani maklérkou Tatianou Škulktétyovou som bola spokojná, s jej výstupom a ochotou komentovať pri sprostredkovaní predaja mojej nehnuteľnosti.

Šutiaková E.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.